Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zajęcia z IMPRO (improwizacji teatralnej) W ramach projektu Głogóweckiej Szkoły Kompetencji Kluczowych Klub Animatorów Kultury i Sztuki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zajęcia z IMPRO (improwizacji teatralnej) W ramach projektu Głogóweckiej Szkoły Kompetencji Kluczowych Klub Animatorów Kultury i Sztuki."— Zapis prezentacji:

1 Zajęcia z IMPRO (improwizacji teatralnej) W ramach projektu Głogóweckiej Szkoły Kompetencji Kluczowych Klub Animatorów Kultury i Sztuki

2

3 Impro to technika, która od niedawna rozwija się w Polsce. Jest adresowana do zawodowych aktorów i osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z teatrem. Obecnie znajduje ona swoje szerokie zastosowanie w prowadzeniu biznesu, negocjacjach, zarządzaniu, nauce, komunikacji, prowadzeniu szkoleń, coachingu i wielu innych dziedzinach.

4

5 Zajęcia miały charakter wyłącznie warsztatowy i opierały się na szeregu, gier ćwiczeń i zabaw, które aktywizowały do udziału w zajęciach.

6 Przedstawiamy kilka zdjęć z zajęć

7 Wywiad z ekspertem

8

9

10 Spacer ślepca

11

12 Rysowanie parami

13

14

15 Dyrygent

16

17 Szwedzcy rzeźbiarze

18 Słowo po słowie

19

20  poznaliśmy podstawowe techniki i założenia impro  zdobyliśmy podstawową wiedzę na temat publicznych wystąpień  dowiedzieliśmy się jak możemy wykorzystać techniki impro w swoim życiu  nauczyliśmy się twórczo i kreatywnie rozwiązywać problemy  poprawiło kulturę żywego słowa  wzbogaciło słownictwo  nauczyło wyrażania siebie artystycznymi środkami wyrazu  nauczyło pozytywnie, szybko i twórczo reagować na zastaną sytuację  nauczyło akceptować własne błędy Co nam dało impro?

21


Pobierz ppt "Zajęcia z IMPRO (improwizacji teatralnej) W ramach projektu Głogóweckiej Szkoły Kompetencji Kluczowych Klub Animatorów Kultury i Sztuki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google