Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spotkanie z Rodzicami Szkoły Podstawowej w Lasku 29.04.2008 r.

Prezentacja na temat: "Spotkanie z Rodzicami Szkoły Podstawowej w Lasku 29.04.2008 r."— Zapis prezentacji:

1 Spotkanie z Rodzicami Szkoły Podstawowej w Lasku 29.04.2008 r.

2 Osiągnięcia naszych uczniów: Aneta Broźna (klasa IV) zdobyła III miejsce w Święcie Gwary Łopuszna 2007 w kategorii wiersz. Magdalena Fic (klasa VI) została finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2007/2008. Pudzisz Tadeusz (klasa VI) zajął VI miejsce w Gminnych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim.

3 Osiągnięcia naszych uczniów: Pudzisz Marcin (klasa II) zajął VI miejsce w Gminnych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim. Broźny Adam (klasa IV) zajął III miejsce w Gminnych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim. Truty Jan (klasa IV) zajął II miejsce w Gminnych Zawodach w Narciarstwie Alpejskim.

4 Osiągnięcia naszych uczniów:

5

6 Nasi uczniowie uczestniczyli w konkursach: Gminne Biegi Przełajowe – drużyna nasze szkoły zajęła I miejsce w gminie. - mistrzynią Gminy Nowy Targ została Kinga Nykaza Powiatowe Biegi Przełajowe – mistrzynią powiatu została uczennica VI klasy Kinga Nykaza Kinga Nykaza reprezentowała powiat nowotarski na zawodach wojewódzkich W halowej piłce nożnej dziewczynki i chłopcy zajęli IV miejsce w Gminie Nowy Targ W unihokeju chłopcy zajęli IV miejsce w Gminie Nowy Targ

7 Nasi uczniowie uczestniczyli w konkursach: W narciarstwie alpejskim uczniowie naszej szkoły drużynowo zajęli III i IV miejsce w Gminie Nowy Targ - wicemistrzem Gminy został Tadeusz Pudzisz (klasa VI) - wicemistrzem Gminy został Jan Truty (klasa IV) Uczennice klas IV i V brały udział w turnieju koszykówki organizowanym przez MOS w Nowym Targu – zajęły III miejsce Baw się razem z nami - klasa I: III miejsce -klasa II: II miejsce- klasa III: II miejsce Konkurs gry strategicznej „Age of Empires” - etap szkolny: ok. 30 uczestników - etap międzyszkolny: II miejsce zajął Przemyk Truty (klasa V)

8 Zajęcia pozalekcyjne: Kółko plastyczne – p. Anna Domin Chór szkolny – p. Barbara Łukasik Zajęcia świetlicowe – p. Agnieszka Koczur Kółko informatyczne – p. Michał Pawłowski Zajęcia sportowe – p. Alicja Chamuczyńska Zajęcia logopedyczne – p. Anna Soból Zajęcia wyrównawcze – nauczyciele przedmiotów

9 Wycieczki: Wyjazd zorganizowane przez UKS „Wierchy”: - Lodowisko w Nowym Targu - Szkolna Olimpiada Zimowa w Obidowej - 2 x wyjazd na stok narciarski do Białki Tatrzańskiej II i III klasa – Bochnia (kopalnia soli) I, II i III klasa – kino Tatry pt. ”Ratatuj” IIa, IIb i III klasa– Stare Wierchy III klasa – Łagiewniki – Czerna – Mogiła

10 Wycieczki: IV klasa – Łagiewniki – Kalwaria – Wadowice V klasa – MOK w Nowym Targu, przedstawienie „Tajemniczy ogród” Planowane wycieczki: - VI klasa – Poznań (Zielona Szkoła) - IV i V klasa – Inwałd (Park miniatur)

11 Nowy sprzęt w szkole: Sala informatyczna: - 10 komputerów + serwer - drukarka - skaner Centrum Multimedialne do biblioteki: - 4 komputery (najnowszy system oper. Vista) - urządzenie wielofunkcyjne Kserokopiarka: – podłączona do szkolnej sieci jako drukarka

13 Nauczyciele naszej szkoły: W naszej szkole pracuje 16 nauczycieli. 8 z nich są dyplomowani Kadra stale się dokształca – większość nauczycieli jest po dwóch kierunkach studiów.

14 Zakończenie: Dziękuję Państwu za uwagę!!! Pozdrawiam opracował Michał Pawłowski (też informatyk)

Pobierz ppt "Spotkanie z Rodzicami Szkoły Podstawowej w Lasku 29.04.2008 r."