Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ANGLIA. My jako druga grupa Druga grupa licząca 16 osób dostała szansę na wyjazd so Wielkiej Brytanii. Każdy z nas czekał z niecierpliwością kiedy wylecimy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ANGLIA. My jako druga grupa Druga grupa licząca 16 osób dostała szansę na wyjazd so Wielkiej Brytanii. Każdy z nas czekał z niecierpliwością kiedy wylecimy."— Zapis prezentacji:

1 ANGLIA

2 My jako druga grupa Druga grupa licząca 16 osób dostała szansę na wyjazd so Wielkiej Brytanii. Każdy z nas czekał z niecierpliwością kiedy wylecimy na praktyki. Pełni zapału pracowaliśmy na to oby wyjechać.

3 Nadszedł ten dzień… Dnia 11 maja 2014 r. wylecieliśmy do Manchesteru. Na miejscu byliśmy około godziny 13:00 czasu angielskiego. Niektórzy z nas pierwszy raz lecieli samolotem i podziwiali piękne widoki przez szybkę samolotu.

4 Zapamiętamy na zawsze

5 Mimo złej pogody, zmęczeni i tak zwiedziliśmy Manchester. Główny plac wydawał się taki duży mimo tego i tak daliśmy radę dotrwać do końca.

6

7 Po zwiedzeniu pięknego Manchesteru udaliśmy się do Stafford. Tam mieliśmy zostać rozdzieleni i zakwaterowani. Część z nas mieszkała razem z profesorkami.

8

9 Tydzień pierwszy Pierwszego dnia pogoda nas naskoczyła. Padało cały dzień. Mimo tego i tak zaczęliśmy pracę. Zapoznaliśmy się z miejscem pracy. Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Dzień minął nam szybko. Nie mieliśmy nawet czasu zwiedzić miasta.

10 Drugiego dnia pracę zaczęliśmy już w miejscach nam przydzielonych. Przed kamienicą pracowaliśmy do końca tygodnia. Mieszkańcy zadowoleni z naszej pracy często z nami rozmawiali. Byli zaskoczeni, że z niczego można zrobić coś ładnego.

11

12 Czas na zwiedzanie Po męczącym tygodniu nadszedł czas na zwiedzanie i odpoczynek. Wyruszyliśmy do Walii tam spędziliśmy cały weekend.

13 Miasteczko o najdłuższej nazwie

14

15 Tydzień drugi Nowy tydzień, nowe miejsce pracy. Tym razem ogród wymagał więcej pracy i poświęcenia. Mimo trudności skończyliśmy go. Pracowaliśmy nad nim cały tydzień.

16

17 Weekend w Londynie

18 Wcześnie rano udaliśmy się do Londynu. Tam czekało nas dużo chodzenia i zwiedzania.

19

20 Big Ben

21 London Eye

22 Trzeci Tydzień Ostatni nasz tydzień w Wielkiej Brytanii wykorzystaliśmy jak najlepiej. Praca w ostatnim ogrodzie wymagała wiele pracy i wysiłku. Nas nic nie zaskoczy i poradziliśmy sobie nawet z tym.

23 Znaleźliśmy czas także na rozrywkę

24 Pochwały podnosiły nas na duchu. Mając tak wielką szanse nie mogliśmy jej przegapić. Te trzy tygodnie wykorzystaliśmy jak najlepiej potrafiliśmy.

25 Ostatni dzień Sobota była naszym ostatnim dniem pobytu w Wielkiej Brytanii. Cały dzień spędziliśmy na zakupach w Birmingham. Zadowoleni pomimo tego że po powrocie czeka nas pakowanie walizek.

26

27 Czas powrotu Spakowani czekaliśmy na wyjazd do Manchesteru. O godzinie 2:00 w nocy wyjechaliśmy na lotnisko do Manchesteru, a tam ok. 6.30 wylecieliśmy na lotnisko do Rzeszowa.

28 Wspomnień z pobytu w Wielkiej Brytanii nikt nam nie zabierze. Są one cenne i jest co wspominać. Wspólnie spędzone chwile, doznania opowiadamy do dziś swoim znajomym.

29

30 Dziękuję za uwagę. Magdalena Karkut


Pobierz ppt "ANGLIA. My jako druga grupa Druga grupa licząca 16 osób dostała szansę na wyjazd so Wielkiej Brytanii. Każdy z nas czekał z niecierpliwością kiedy wylecimy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google