Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autorzy: Micha ł Galik i Maciej Wieczorek. Wyjazd z Sanoka Ja w czasie drogi Z Sanoka wyjechaliśmy wcześnie rano o godz. 7 00. W czasie drogi wszyscy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autorzy: Micha ł Galik i Maciej Wieczorek. Wyjazd z Sanoka Ja w czasie drogi Z Sanoka wyjechaliśmy wcześnie rano o godz. 7 00. W czasie drogi wszyscy."— Zapis prezentacji:

1 Autorzy: Micha ł Galik i Maciej Wieczorek

2 Wyjazd z Sanoka Ja w czasie drogi Z Sanoka wyjechaliśmy wcześnie rano o godz. 7 00. W czasie drogi wszyscy dobrze się bawiliśmy, graliśmy w karty i dużo się śmialiśmy. Na miejsce jechaliśmy ok.2 godzin.

3 Gdy ju ż byli ś my na miejscu… Zdj ę cia zamku w Krasiczynie Kiedy dotarliśmy na miejsce, zostawiliśmy bagaże w autobusie i poszliśmy zwiedzać zamek w Krasiczynie. Zamek był przepiękny, z czterema wspaniale zdobionymi kopułami.

4 Podziemny loch Zdj ę cia z lochu Przewodnik, który oprowadzał nas po zamku obiecał, że jak będziemy słuchać o czym mówi i będziemy się dobrze zachowywać, to pokaże nam podziemny loch, w którym kiedyś torturowano więźniów.

5 Zwiedzanie parku Ró ż ne gatunki ro ś lin Park, który zwiedzaliśmy był wyjątkowy, ponieważ znajdowały się w tam tylko rośliny i wiele gatunków ryb. Rośliny były różnego rodzaju, egzotyczne i o przeróżnych kolorach oraz kształtach.

6 Śmieszna przygoda Zdj ę cia labiryntu Podczas zwiedzania parku zobaczyliśmy labirynt zbudowany z pionowo wpitych w ziemię drewnianych patyków. Wraz z kolegami zaczęliśmy się ścigać kto pierwszy dotrze do wyjścia. Temu zdarzeniu towarzyszyło dużo śmiechu.

7 Niespodziewane spotkanie Zdj ę cie pawia Kiedy zmierzaliśmy do wyjścia, na swojej drodze napotkaliśmy pawia. Wszyscy robili mu zdjęcia. Próbowaliśmy go nakarmić, ale paw był wystraszony i poszedł w inna stronę.

8 Pobyt na noc w dworku Gdy skończyliśmy zwiedzać Bolestraszyce, pojechaliśmy do Lipnika na nocleg. Przez cały pobyt w dworku wraz z kolegami robiliśmy dużo ciekawych rzeczy, a wieczorem opowiadaliśmy sobie różne historie. Powrót do Sanoka Po powrocie do Sanoka wszyscy byli zadowoleni i z wielką przyjemnością opowiadali innym o naszej wycieczce.

9 Michał GalikMaciej Wieczorek


Pobierz ppt "Autorzy: Micha ł Galik i Maciej Wieczorek. Wyjazd z Sanoka Ja w czasie drogi Z Sanoka wyjechaliśmy wcześnie rano o godz. 7 00. W czasie drogi wszyscy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google