Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Musieliśmy odpowiedzieć na pytania związane z niesieniem pomocy w określonej sytuacji. Potem należało napisać, czym chcemy się zajmować w wolontariacie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Musieliśmy odpowiedzieć na pytania związane z niesieniem pomocy w określonej sytuacji. Potem należało napisać, czym chcemy się zajmować w wolontariacie."— Zapis prezentacji:

1

2  Musieliśmy odpowiedzieć na pytania związane z niesieniem pomocy w określonej sytuacji. Potem należało napisać, czym chcemy się zajmować w wolontariacie.

3  Nasza pierwsza akcja odbyła się w szkole. Zorganizowaliśmy loterię na rzecz schroniska dla psów w Augustowie.

4  W grudniu zorganizowaliśmy wigilię dla samotnych. Akcja się udała. Przyszło dużo ludzi, mieli też atrakcje takie, jak występy naszych koleżanek i kolegów ze starszych klas, zorganizowali oni wówczas jasełka.

5  Bal odbył się w Radomiu. Organizowali go ludzie z Arki.

6  Akcja odbyła się w Dzień Wolontariatu. Był to bardzo waży dzień dla każdego wolontariusza – promowaliśmy, jak to fajnie jest być w wolontariacie.

7  W naszej szkole zorganizowaliśmy akcję sadzenia kwiatów przed szkołą. Akcja wyszła rewelacyjnie.

8  Ostatnio w naszej szkole zorganizowaliśmy dzień zdrowego żywienia. Każda klasa musiała przygotować sałatki, które później sprzedali. Wolontariusze zaś zapewnili rozrywkę i zorganizowali zawody sportowe.

9

10  Przygotował: Adam Majak


Pobierz ppt " Musieliśmy odpowiedzieć na pytania związane z niesieniem pomocy w określonej sytuacji. Potem należało napisać, czym chcemy się zajmować w wolontariacie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google