Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Leonardo da Vinci Projekt Kreowanie mobilnosci na europejskim rynku pracy Plymouth 10.08.-10.09.2013r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Leonardo da Vinci Projekt Kreowanie mobilnosci na europejskim rynku pracy Plymouth 10.08.-10.09.2013r."— Zapis prezentacji:

1 Leonardo da Vinci Projekt Kreowanie mobilnosci na europejskim rynku pracy Plymouth 10.08.-10.09.2013r.

2 Spotkanie w biurze partnera angielskiego W poniedziałek 12.08.2013 r. odbyło się spotkanie w biurze, gdzie przekazano nam wiele informacji na tematy dotyczące naszego pobytu w Wielkiej Brytanii. W trakcie spotkania otrzymaliśmy mapy, na których znajdowały się nasze miejsca pracy i zakwaterowania. Następnie przekazano nam bilety miesięczne.

3 SWLaw Praktykę odbywałam w przedsiębiorstwie SWLaw.

4 SWLaw Inwestycje SWLaw & Financial Planning oferują profesjonalne, kompleksowe i innowacyjne podejście do planowania finansowego, starannie dostosowane do indywidualnych wymagań. SWLaw Solicitors Ltd ma na celu stworzenie pełnego zrozumienia nie tylko z nagłej potrzeby, ale w szerszym kontekście, w którym wnosi się o doradztwo, tak aby zaoferować lepsze rozwiązania.

5 Moje obowiazki w SWLaw Podczas praktyki porządkowałam dokumenty klientów, pracowałam w programie MS Word, gdzie pisałam raport z wypadku,który miał być dowodem w sądzie oraz wiele innych rzeczy. Głównie zajmowałam się skanowaniem dokumentów.

6 CZAS WOLNY

7 Plymouth Hoe Plymouth Hoe jest naturalnym sercem Plymouth zapierającym dech w piersiach, jednym z najdoskonalszych naturalnych portów na świecie.

8 Zakupy w Drake Circus !!! Drake Circus Shopping Centre jest centrum handlowym w centrum Plymouth. Budynek ten był jednym z naszych ulubionych miejsc, gdzie mogliśmy robić zakupy Odzwiedzany przez nas prawie codziennie.

9 W czasie wolnym miałam okazję jeździć na deskorolce oraz grać w bilarda. W jeden z weekendów byłam na grillu u Polaków, których poznałam w Anglii. A to jeszcze nie wszystko….

10

11 Mieliśmy zagwarantowane zakwaterowanie u rodzin angielskich. W międzyczasie miałam okazję wziąć udział w imprezie urodzinowej jednego z domowników. Pobyt na stażu był okazją do spróbowania tradycyjnych dań angielskich i nie tylko.

12

13 WYCIECZKI

14 Torquay Torquay leży na południowym wybrzeżu hrabstwa Devon nad zatoką Torbay. Zwiedziliśmy tam jedną z najpiękniejszych jaskiń w Europie (Kent's Cavern).

15 TORQUAYTORQUAY

16 Oceanarium w Plymouth National Marine Aquarium w Plymouth jest największym akwarium w Wielkiej Brytanii.

17

18 Podsumowujac… Odbycie takiej praktyki zawodowej daje uczniom możliwość poznania kultury Wielkiej Brytanii, poznanie zwyczajów i tradycji związanych z danym regionem oraz nawiązanie znajomości międzynarodowych. Uczniowie stają się bardziej pewni siebie, uczą się samodzielnego podejmowania decyzji oraz udoskonalają swoje umiejętności językowe. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w takim projekcie !!!

19 Prezentację przygotowała Angelika Oleś


Pobierz ppt "Leonardo da Vinci Projekt Kreowanie mobilnosci na europejskim rynku pracy Plymouth 10.08.-10.09.2013r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google