Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Gimnazjum Nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 13 w Zawierciu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Gimnazjum Nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 13 w Zawierciu."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Gimnazjum Nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 13 w Zawierciu

2 Chór szkolny  Zajęcia prowadzone są przez p. Wiesława Forysia, nauczyciela muzyki.  Zespół chórzystów śpiewa piosenki na każdej akademii i uroczystości szkolnej.

3 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KOŁA INFORMATYCZNEGO  Zajęcia prowadzone przez  p. Anetę Dudek  Podczas tych zajęć uczniowie opracowują prezentacje na różne tematy.  Tworzą strony internetowe  Rozwijają swoje zainteresowania w tym zakresie.

4 KOŁO ZAINTERESOWAŃ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  Prowadzone przez panią mgr. Justynę Kukułkę  Celem zajęć z języka angielskiego jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, oraz poznawania kultur i tradycji innych krajów

5 Projekt wymiany uczniów  Co roku organizowana jest wymiana uczniów ze szkołami partnerskimi.  W tym roku szkołą partnerującą jest szkoła w Anglii :Pilton Community College z Barnstaple  Wizyta nauczycieli.

6 Organizowane są również różne programy miedzy innymi  Trzymaj Formę  To program który ma na celu przedstawiać uczniom jak utrzymać dietę oraz jak się odżywiać aby być zdrowym, a także zachęcić do uprawiania różnych sportów.

7 Zespół szkolny  Zespół utworzony przez :  Pawła Kalecińskiego i Konrada Ormana  Zespół uczestniczy w akademiach  Wokalistką jest Anita Zawierucha

8 Koło dyskusyjne  Prowadzone przez panią mgr. Magdalenę Dymek  Podczas zajęć uczniowie omawiają różne tematy dotyczące szkoły, muzyki, sportu i sztuki.

9 Dziękuję za obejrzenie prezentacji  Dawid Słowik


Pobierz ppt "Zespół Szkół Gimnazjum Nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 13 w Zawierciu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google