Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług reklamowych z wieloma sukcesami w innych formach takich jak mailing oraz kampanie SMS. Open-AD.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług reklamowych z wieloma sukcesami w innych formach takich jak mailing oraz kampanie SMS. Open-AD."— Zapis prezentacji:

1

2 Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług reklamowych z wieloma sukcesami w innych formach takich jak mailing oraz kampanie SMS. Open-AD to nowa firma na terenie Oławy, która chce zrewolucjonizować rynek lokalny nową formą reklamy za pośrednictwem ogłoszeń w windach.

3 Forma działania reklamy w windach jest bardzo prosta. Jej zastosowanie przedstawia zamieszczona obok wizualizacja.

4 Tablica zawieszona w windzie jest podzielona na 40 modułów, które przedsiębiorcy zamawiają w firmie Open-AD. Z sukcesami realizowane są takie kampanie na terenie innych większych miast w Polsce.

5 Zasięg oraz skuteczność W naszej ofercie znajduje się 20 tablic, lecz na tym oczywiście nie poprzestajemy i w najbliższych 2 miesiącach mamy zamiar do tego dodać kolejne 10 tablic. Ilość ta stale będzie wzrastać!

6 Od naszej formy reklamy nie da się uciec. Codziennie mieszkańcy jadący windą chcąc nie chcąc będą oglądali państwa reklamy. Nasze nośniki są jednymi z większych (100 cm x 90 cm), dlatego nie da się nie zauważyć kolorowej reklamy w pomieszczeniu o powierzchni 2 metrów kwadratowych. Ponad 90% mieszkańców wykonuje minimalnie 3 kursy windą co przenosi się na dużą oglądalność w skali miesiąca.

7 Jak powszechnie wiadomo skuteczność ulotek jest bardzo mała, a nakłady na druk są bardzo duże. Z reguły mały świstek papieru zostaje podarty lub wyrzucony do kosza.

8 Jesteśmy przekonani, że jeżeli nie za pierwszym razem to za którymś z kolei, Twoja reklama pośrednio lub bezpośrednio zostanie zauważona, a co za tym idzie firma lub oferta zostanie wdrążona do świadomości potencjalnego klienta. Na terenie Oławy jedyną formą reklamy to bilboardy oraz ulotki. Nasza forma reklamy w prężnie rozwijającym się mieście jest innowacyjna i wychodzimy z założenia, że ma wysoki potencjał.

9 Ceny 90 zł/netto przez pierwsze dwa miesiące (stawka za 1 moduł/miesiąc) 180 zł/netto po pierwszych dwóch miesiącach Korzystne rabaty dla stałych klientów

10 Kontakt info@open-ad.com.pl Tel. 731 084 944 www.open-ad.com.pl


Pobierz ppt "Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług reklamowych z wieloma sukcesami w innych formach takich jak mailing oraz kampanie SMS. Open-AD."

Podobne prezentacje


Reklamy Google