Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAJĘCIA W SZKOLNEJ IZBIE REGIONALNEJ W Szkolnej Izbie Regionalnej przeprowadzane są następujące zajęcia edukacyjne: - „Od ziarenka do bochenka”, -„Jak.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAJĘCIA W SZKOLNEJ IZBIE REGIONALNEJ W Szkolnej Izbie Regionalnej przeprowadzane są następujące zajęcia edukacyjne: - „Od ziarenka do bochenka”, -„Jak."— Zapis prezentacji:

1 ZAJĘCIA W SZKOLNEJ IZBIE REGIONALNEJ W Szkolnej Izbie Regionalnej przeprowadzane są następujące zajęcia edukacyjne: - „Od ziarenka do bochenka”, -„Jak to dawniej prano, a niekiedy prasowano”, -„Łan lnu i motek przędzy”, -,,W kuchni gospodyni”, -,,W kufrze mojej babci”, -,,Tradycje i zwyczaje wielkanocne”, -,,Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe”. W zajęciach uczestniczą uczniowie PSP w Połańcu, grupy przedszkolne z Tęczowego Przedszkola w Połańcu, podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz inni goście. Uczniowie klasy IV a, w dniu 4 marca 2014 r. uczestniczyli w zajęciach pt. „TRADYCJE I ZWYCZAJE KARNAWAŁOWE W POLSCE”.

2

3

4

5

6

7

8

9

10


Pobierz ppt "ZAJĘCIA W SZKOLNEJ IZBIE REGIONALNEJ W Szkolnej Izbie Regionalnej przeprowadzane są następujące zajęcia edukacyjne: - „Od ziarenka do bochenka”, -„Jak."

Podobne prezentacje


Reklamy Google