Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FOTO-ART Dzięki pozytywnemu rozpatrzeniu projektu FOTO-ART – PRACOWNIA NOWOCZESNYCH TECHNIK GRAFICZNYCH I FOTOGRAFICZNYCH w ramach programu wyrównywania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FOTO-ART Dzięki pozytywnemu rozpatrzeniu projektu FOTO-ART – PRACOWNIA NOWOCZESNYCH TECHNIK GRAFICZNYCH I FOTOGRAFICZNYCH w ramach programu wyrównywania."— Zapis prezentacji:

1 FOTO-ART Dzięki pozytywnemu rozpatrzeniu projektu FOTO-ART – PRACOWNIA NOWOCZESNYCH TECHNIK GRAFICZNYCH I FOTOGRAFICZNYCH w ramach programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży, 15 grudnia 2006 r. Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku uczniowie należący do kółka fotograficznego przygotowali ekspozycję swoich prac wyróżnionych w konkursie trwającym od 13 do 1 grudnia 2006 r.) pt. Interesujące miejsca w moim otoczeniu. Otwarcie wystawy miało miejsce na terenie szkoły w formie Foto-galerii.

2 Od 13 listopada 2006 r. brali udział w wykładach i ćwiczeniach organizowanych na kółku fotograficznym. Poruszano tam problemy: 1. Podstawowe informacje na temat obsługi aparatu cyfrowego i programów graficznych. 2. Wprowadzenie do grafiki komputerowej. 3. Zasady fotografowania różnych obiektów. 4. Wprowadzenie do projektowania graficznego. 5. Obróbka cyfrowych zdjęć w pracowni. 6. Przygotowanie wystawy fotograficznej. Osobami prowadzącymi zajęcia i sprawującymi opiekę nad kółkiem fotograficznym były p. E. Olszyńska, p. A. Sieczka oraz p. J. Kozak.

3 Uczniowie uczestniczyli również w zajęciach organizowanych w terenie (plener jesienny) ukazujących piękno krajobrazu naszego regionu.

4 W zajęciach kółka fotograficznego brali udział uczniowie: Tyczyńska Patrycja 2g Kuras Renata 2g Światek Katarzyna 2h Szamańska Mariola 2h Krysa Paulina 2h Bar Ewelina 2h Bednarz Mateusz 2e Laska Magdalena 2e Śliwa Dominika 3e Miazga Sławomir 2f

5 OTWARCIE WYSTAWY Interesujące miejsca w moim otoczeniu - Dnia 15 grudnia 2006 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku uczniowie należący do kółka fotograficznego przygotowali ekspozycję swoich prac wyróżnionych w konkursie trwającym od 13 list. do 1 grudnia 2006 r. pt. Interesujące miejsca w moim otoczeniu. Otwarcie wystawy miało miejsce na terenie szkoły w formie Foto- galerii. Wystawa zgromadziła społeczność szkolną, która oprócz oglądania zdjęć mogła również skorzystać z poczęstunku, co zawsze sprzyja prowadzeniu dyskusji i nawiązuje do tradycji wernisaży w profesjonalnych galeriach. Po otwarciu wystawy uczestnikom konkursu wręczone zostały przez p. wicedyrektor mgr Małgorzatę Jakubowską skromne upominki w postaci książek.

6


Pobierz ppt "FOTO-ART Dzięki pozytywnemu rozpatrzeniu projektu FOTO-ART – PRACOWNIA NOWOCZESNYCH TECHNIK GRAFICZNYCH I FOTOGRAFICZNYCH w ramach programu wyrównywania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google