Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wspomnienie o Annie German

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wspomnienie o Annie German"— Zapis prezentacji:

1 Wspomnienie o Annie German
Recital Alony Szostak

2 ANNA GERMAN - TUSZYŃSKA

3 Anna German-Tucholska ur. 14 lutego 1936 roku w ZSRR
Anna German-Tucholska ur.14 lutego 1936 roku w ZSRR .Polska piosenkarka i kompozytorka ,aktorka. Anna German ma na swoim koncie liczne nagrody polskich i zagranicznych festiwali. W trakcie swojej krótkiej, ale błyskotliwej kariery nagrała kilkadziesiąt płyt (w tym 7 albumów w Rosyjskiej Mełodii w nakładzie ponad 50 milionów egz.) Śpiewała w siedmiu językach. Występowała w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Francji, Portugalii, Włoszech, na Węgrzech, w Mongolii, NRD, RFN, CSRS, oraz ZSRR.

4 ALONA SZOSTAK Absolwentka Instytutu Teatralnego w Moskwie. Pracowała w stołecznym Teatrze im. M. Gogola, później w Wilnie. Od roku związana z Teatrem Rozrywki – zadebiutowała tu w musicalu Cabaret Alona Szostak jest również solistką w koncertach rozrywkowych i sylwestrowych. W październiku 2003 roku odbyła się premiera jej pierwszego recitalu, złożonego z piosenek Anny German. W roku 2000 została laureatką Nagrody Publiczności na wrocławskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, a trzy lata później – na Festiwalu „Tańczące Eurydyki” im. A. German (2003).

5 ALONA SZOSTAK

6 Dnia 1 grudnia 2013 roku cała grupa, w ilości 33
osób, wynajętym autokarem, udała się do Teatru Rozrywki w Chorzowie. Uczestniczyliśmy w recitalu Alony Szostak, która śpiewała piosenki z repertuaru Anny German. W umiejętny sposób, między piosenki, aktorka, wplatała ciekawe fragmenty z życia tej wspaniałej artystki.

7 Występ pani Alony Szostak bardzo mi się
podobał .Dysponuje ona silnym, barwnym i miłym dla ucha głosem. Recital nagrodzono gromkimi brawami. Na zakończenie, naszej popołudniowej wycieczki, zostaliśmy poczęstowani ciastkiem i kawą po czym wróciliśmy do Sosnowca.


Pobierz ppt "Wspomnienie o Annie German"

Podobne prezentacje


Reklamy Google