Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa Ic w Radiowej Trójce. Już od wielu lat w Warszawie jest takie jedno Magiczne Miejsce. Przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 mieści się siedziba Radiowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa Ic w Radiowej Trójce. Już od wielu lat w Warszawie jest takie jedno Magiczne Miejsce. Przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 mieści się siedziba Radiowej."— Zapis prezentacji:

1 Klasa Ic w Radiowej Trójce

2 Już od wielu lat w Warszawie jest takie jedno Magiczne Miejsce. Przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 mieści się siedziba Radiowej Trójki. To tu powstają takie audycje jak: Lista Przebojów Programu Trzeciego, Minimax, W tonacji Trójki, Powtórka z Rozrywki, Zapraszamy do Trójki czy Mało Obiektywnie. Dzięki Radiowej Trójce wszyscy znamy głosy Piotra Kaczkowskiego, Wojciecha Manna, Marka Niedźwieckiego, Artura Andrusa, Piotra Barona i wielu innych bardzo znanych osób.

3 21 maja klasa Ic, korzystając z uprzejmości red. Mariusza Owczarka, zwiedziła siedzibę Trójki.

4

5 Po wejściu do Radia zobaczyliśmy Wielkiego Orła z białej czekolady. Stworzony przez mistrza Janusza Profusa z Zakładów E. Wedel ważący 335 kg orzeł, jest bardzo smacznym symbolem akcji społecznej Orzeł może organizowanej przez Radiową Trójkę i Gazetę Wyborczą.

6

7 Ciężko było się powstrzymać, żeby go nie ugryźć. Na szczęście oddzielały go od nas barierki i czujne oko Pana Redaktora

8 Później poszliśmy zobaczyć studio gdzie tworzone są te wszystkie wspaniałe audycje.

9 Pani Ewa pokazała nam jak się korzysta ze stołu mikserskiego oraz w jaki sposób nagrywa się audycje.

10 Korzystając z okazji Pani red. Anna Rokicińska, zaprosiła na do udziału w nagraniu audycji z okazji Dnia Mamy i zadała nam kilka pytań, na które chętnie odpowiadaliśmy.

11

12

13 Gdy my nagrywaliśmy audycję w studio pojawił się Pan Marek Niedźwiecki – Główny prowadzący Listy Programów Programu Trzeciego, żeby się umówić na nagranie swojego programu. Udało się nam namówić Go do wspólnego pamiątkowego zdjęcia!!!

14

15 Na koniec wycieczki po Trójce poszliśmy do ogródka, gdzie stoi sobie piękna prawie złota kaczka i tu mogliśmy sobie troszkę poszaleć, pojeść i nabrać sił przed kolejną wycieczką.

16

17

18

19


Pobierz ppt "Klasa Ic w Radiowej Trójce. Już od wielu lat w Warszawie jest takie jedno Magiczne Miejsce. Przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 mieści się siedziba Radiowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google