Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kayah Kariera Ma na koncie dużo nagród w festiwalach i konkursach. Jej najnowszym albumem jest Stereo Typ. Kayah jest piosenkarką.Śpiewa od zawsze.W.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kayah Kariera Ma na koncie dużo nagród w festiwalach i konkursach. Jej najnowszym albumem jest Stereo Typ. Kayah jest piosenkarką.Śpiewa od zawsze.W."— Zapis prezentacji:

1

2 Kayah

3 Kariera Ma na koncie dużo nagród w festiwalach i konkursach. Jej najnowszym albumem jest Stereo Typ. Kayah jest piosenkarką.Śpiewa od zawsze.W 1985 uzyskała dyplom w klasie pianina,u pani profesor Anny Narkiewicz. Współpracę zaczynała z zespołami Rastar i Zgoda.

4 Kontakt Manager: Tomik Grewiński Ul.Szpitalna 1/49 00-020 Warszawa Tel.+48228271660 Fax.+48228279610 Email.kayax@kayax.net

5 Największe albumy Kamień Zebra Kayah&bregović Jakajakayah

6 Informacje o Kasi Szczot Imię i NazwiskoKatarzyna Szczot XywkaKayah Data urodzenia11.05.1967 rok Kolor oczuzielony Kolor włosówczarny wzrost176 obuwie40 Znak zodiakuskorpion Wykształcenie średnie+ podstawowe muzyczne

7 Prawdziwe nazwisko Aktualne prawdziwe nazwisko kayah brzmi Katarzyna Rooijens.

8 Kayah na planie nowego teledysku.

9 Kayah podziwia kwiaty i ich zapach.

10 Kayah podczas pracy.

11 Kayah na okładce płyty.


Pobierz ppt "Kayah Kariera Ma na koncie dużo nagród w festiwalach i konkursach. Jej najnowszym albumem jest Stereo Typ. Kayah jest piosenkarką.Śpiewa od zawsze.W."

Podobne prezentacje


Reklamy Google