Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Chciałbym również zaznaczyć iż w celu propagowania dziedziny sportu jaką jest piłka nożna, daliśmy możliwość brania udziału w zajęciach zmniejszając.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Chciałbym również zaznaczyć iż w celu propagowania dziedziny sportu jaką jest piłka nożna, daliśmy możliwość brania udziału w zajęciach zmniejszając."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6  Chciałbym również zaznaczyć iż w celu propagowania dziedziny sportu jaką jest piłka nożna, daliśmy możliwość brania udziału w zajęciach zmniejszając składkę członkowską, dzieciom z każdej sfery społecznej, aby wszystkich było stać na zajęcia prowadzone w Szkółce. Co za tym idzie musimy sobie radzić z wszystkimi kosztami czasem dokładając swoje pieniądze na cele i działalność Szkółki. Przede wszystkim zależy nam na naszej ideologii którą się kierujemy, mianowicie nauka poprzez sport, rekreację, gry i zabawy oraz mniej komputera.

7

8

9  Sponsoring i reklama poprzez sport należą obecnie do najlepszych form promowania firmy lub produktu na rynku. Coraz częściej wygrywają one z tradycyjną formą reklamy, którą klienci zaczynają postrzegać jako działania zbyt natarczywe. Wiele renomowanych firm zaczyna traktować sponsorowanie sportu jako skuteczny sposób zwiększenia znajomości marki oraz kreowania odpowiedniego wizerunku swojej firmy.

10 W zamian za wsparcie dla Szkółki oferujemy Państwu: umieszczenie nazwy Państwa firmy na stronie internetowej Szkółki; umieszczenie dostarczonych przez Państwa ulotek, plakatów i innych materiałów reklamowych na miejscu treningów; umieszczenie informacji o Państwa firmie na naszych banerach reklamowych. inne formy promocji i reklamy zaproponowane przez Państwa.

11

12

13  NIP: 6841654097  REGON: 370476138  TEL: 722197943  KONTO: 72 8642 1083 2002 8326 7154 0001

14

15

16

17

18

19

20  Olympic2014 Szkółka Piłkarska działa realizując cele w zakresie poprawy kultury fizycznej najmłodszych.  Dokonując darowizny pieniężnej lub innego rodzaju pomocy na rzecz Szkółki pomagają Państwo wyposażyć naszych podopiecznych w niezbędny do treningów zorganizowanie eventów (dzień dziecka, turnieje szkolenia itp) oraz opłacić niezbędne sale treningowe. Kwoty jakie nam pomogą są niewielkie granica 300 zł. Jednak skłaniamy się do współpracy długookresowej, zależy nam na takim kierunku który daje więcej możliwości rozwojowych.  Pytania prosimy kierować pod nr.  Tel. 722197943 lub na  mail: g.cynarski@interia.pl  Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z naszą Szkółką gwarantujemy wiele niezapomnianych chwil i radości oraz satysfakcji z oglądania naszych podopiecznych w piłkarskich zmaganiach.  Przesyłamy filmy i zdjęcia naszym sponsorom.  Z poważaniem Grzegorz Cynarski  Instruktor Sportu o specjalizacji piłka nożna.

21

22

23

24


Pobierz ppt " Chciałbym również zaznaczyć iż w celu propagowania dziedziny sportu jaką jest piłka nożna, daliśmy możliwość brania udziału w zajęciach zmniejszając."

Podobne prezentacje


Reklamy Google