Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

IRROBot Football League Propozycja współpracy

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "IRROBot Football League Propozycja współpracy"— Zapis prezentacji:

1 IRROBot Football League Propozycja współpracy

2 Działalność firmy Superata
SUPERATA to agencja reklamowa zajmujaca się skuteczną reklamą w Internecie, przeznaczoną dla firm chcących prześcignąć konkurencję. Obszar działalności firmy to usługi full service, opierające się na zasadzie pełnego wykonawstwa od projektu po gotowy produkt, przez co Klient nie musi angażować innych podmiotów. Nie sposób wymienić wszystkich obszarów, w których swobodnie realizowane są projekty - identyfikacja wizualna, outdoor, projektowanie stron internetowych czy poligrafia to tylko te najbardziej standardowe. Z sukcesem przygotowywane są tu także kampanie reklamowe i kreowanie marki - przez co tworzona jest profesjonalna wizualizacja potrzeb Klientów.

3 IRROBOT Footbal League ?
Czym jest IRROBOT Footbal League ? To interaktywne roboty, zabawa, rywalizacja i dużo radości. Zagraj ze znajomymi, zrelaksuj się, stwórz rozgrywki ligowe albo własne mistrzostwa EURO 2012!!!!! Rozszerz swoją ofertę ZARABIAJ STABILNIE!!

4 IRROBOT IRROBOT Football League to nowatorski automat do gry, występujący w kilku wersjach dla różnej liczby graczy

5 IRROBOT Max 16 graczy, sterowanie bezprzewodowe

6 IRROBOT Gra polega na zdalnym sterowaniu grającymi w piłkę robotami i wbijaniu przeciwnikowi „goli”

7 IRROBOT Łatwe sterowanie robotami przy pomocy joysticka i przycisków
Roboty podczas rozgrywki zmieniają wyrazy twarzy w zależności od sytuacji

8 IRROBOT Zastosowanie specjalnej maty zapewnia zasilanie robotom, które po niej jeżdżą – nie potrzeba już baterii!

9 IRROBOT Urządzenie jest przygotowane do rozpoczęcia gry tuż po rozpakowaniu i włączeniu do sieci energetycznej Możliwość ustawienia kilku trybów gry, np. zarobkowa (aby rozpocząć grę wrzuca się monetę) Łatwe programowanie i pełna konfiguracja urządzenia i robotów, możliwość upgradu Łatwa konserwacja urządzenia Niskie zużycie energetyczne (energooszczędne oświetlenie itp.)

10 Dlaczego ta Gra !!! Nowe, ciekawe, atrakcyjne wizualnie rozwiązanie, przykuwające uwagę, niesamowicie wciągające graczy i powodujące ogrom emocji Jest bezpieczny dla użytkowników Urządzenie może być atrakcyjnym nośnikiem reklamowym Urządzenie daje możliwość dodatkowego zarobku dla właściciela (kupno, franczyzna, wypożyczenie, dzierżawa)

11 Przyciąga dzieci, młodzież i dorosłych
Pozwala aktywnie i rozwojowo spędzić czas Umożliwia przeprowadzanie meczy, zawodów, konkursów itp. Jest doskonałym uzupełnieniem atrakcji w świetlicach dziecięcych, ośrodkach wypoczynkowych, kinach, klubach i innych miejscach publicznych

12 DZIĘKUJEMY!!! … I ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Piotr Sawicki
tel


Pobierz ppt "IRROBot Football League Propozycja współpracy"

Podobne prezentacje


Reklamy Google