Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt: Maks Juszczak - Va. Oficjalna piłka mistrzostw świata w Brazylii 2014 r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt: Maks Juszczak - Va. Oficjalna piłka mistrzostw świata w Brazylii 2014 r."— Zapis prezentacji:

1 Projekt: Maks Juszczak - Va

2 Oficjalna piłka mistrzostw świata w Brazylii 2014 r.

3 FULECO Oficjalna maskotka mistrzostw świata w Brazylii. Fuleco jest pancernikiem!!!

4

5 Areny mistrzostw świata w piłce nożnej w Brazylii.

6 Stadion Maracanã w Brazylii w Rio de Janeiro – kiedyś największy stadion piłkarski świata mogący pomieścić do około 200 tysięcy widzów. Zbudowany w latach Aktualnie po wielu modernizacjach jego pojemność wynosi miejsc. MARACANA W 1950 ROKU MARACANA W 2014 ROKU

7 Wielofunkcyjny stadion w Brasílii, Stadion służy nie tylko piłkarzom, swoje miejsce znajdują także kluby judo, capoeira, gimnastyki i tańca. Poza tym znajduje się tu również zakład odnowy fizjologicznej, restauracja i sale wykładowe. Na stadion po przebudowie może wejść tysięcy kibiców.

8 Estadio mineiro Estádio Mineirão – stadion piłkarski w Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazylia, na którym swoje mecze rozgrywa klub Atlético Mineiro i Cruzeiro EC. Stadion znajduje się w dzielnicy Pampulha. Może pomieścić tysięcy kibiców.

9 Aktualnie budowany stadion piłkarski w São Paulo. Po wybudowaniu będzie na nim grała drużyna Corinthians, która do tej pory grała na Estádio do Pacaembu. Arena po wybudowaniu będzie mogła pomieścić tysięcy ludzi.

10 Stadion piłkarski w Recife, w Brazylii. Może pomieścić widzów. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubu Náutico Recife, którzy poprzednio występowali na Estádio dos Aflitos. Itaipava Arena Pernambuco

11 ESTADIO BEIRA-RIO Estadio Beira-Rio – stadion piłkarski w Porto Alegre, na którym swoje mecze rozgrywa klub Sport Club Internacional. Swoją oficjalną nazwę zawdzięcza imieniu portugalskiego inżyniera, nadzorującego budowę przez kilka lat, który zmarł jednak przed inauguracją. Estadio Beira-Rio stanął w miejscu stadionu zwanego Estádio dos Eucaliptos. Pojemność stadionu – miejsc.

12 Itaipava Arena Fonte Nova Stadion piłkarski w Salvadorze, w Brazylii. Może pomieścić widzów. Stadion posiada w pełni zadaszone, trzy poziomowe trybuny. Swoje spotkania rozgrywają na nim piłkarze klubów Bahia Salvador i Vitória Salvador. Obiekt powstał w miejscu starego Estádio Octávio Mangabeira. Budowa nowej areny rozpoczęła się we wrześniu 2010 roku. Stadion był jedną z aren piłkarskiego Pucharu Konfederacji 2013, będzie także gościł część spotkań Mistrzostw Świata 2014.

13 Stadion piłkarski znajdujący się w Kurytyba w Brazylii, mogący pomieścić tysięcy kibiców. Na tej arenie odbędą się wszystkie 4 mecze fazy grupowej.

14 Stadion piłkarski w mieście Cuiabá, w Brazylii. Obiekt będzie jedną z aren piłkarskich Mistrzostw Świata Budowa nowej areny rozpoczęła się w 2010 roku, a otwarcie ma nastąpić przed Mistrzostwami Świata Pojemność obiektu ma wynieść widzów, ale po turnieju zostanie zredukowana do (zlikwidowane zostaną górne rzędy trybun za bramkami). Arena Pantanal

15 Stadion piłkarski w Natal, Rio Grande do Norte, w Brazylii, na którym swoje mecze rozgrywają kluby Alecrim Natal i América Natal. Obiekt będzie jedną z aren piłkarskich Mistrzostw Świata Arena das Dunas

16 ARENA AMAZONIA Stadion piłkarski w Manaus, Amazonas, w Brazylii, na którym swoje mecze rozgrywają kluby America, Nacional i Atletico Rio Negre. Obiekt będzie jedną z aren piłkarskich Mistrzostw Świata 2014.Stadion ten może pomieścić tysiące kibiców i mieszkańców Amazonii.

17 To już wszystko….zapraszam do oglądania Mistrzostw Świata w piłce nożnej - Brazylia 2014r. STARTUJEMY 12 CZERWCA MECZEM BRAZYLIA – CHORWACJA!!!


Pobierz ppt "Projekt: Maks Juszczak - Va. Oficjalna piłka mistrzostw świata w Brazylii 2014 r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google