Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Polska i Ukraina jako gospodarze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2 12

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Polska i Ukraina jako gospodarze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2 12"— Zapis prezentacji:

1 Polska i Ukraina jako gospodarze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2 12
Cześć! Nazywam się Rafał i zapraszam Cię do wspólnej wędrówki po Mistrzostwach Europy 2012!

2 Oto stadion w Warszawie …
Pierwsze co Wam pokażę, to kilka stadionów jakie powstają na te Mistrzostwa. Oto stadion w Warszawie …

3 Ta oto arena jest największym stadionem na którym będą się odbywać mecze podczas Mistrzostw Europy Pomieści ona ponad 70 tys. kibiców. Przenieśmy się na Ukrainę, a dokładniej do Kijowa. Tam właśnie znajduje się jeden ze stadionów w tym kraju.

4 Dzień dobry! W czym mogę pomóc?
Witam serdecznie. Z tej strony Rafał Gała. Wspólnie z moimi przyjaciółmi mamy do Pana kilka pytań, Czy moglibyśmy się spotkać jeszcze dzisiaj, tak za godzinkę? Teraz telefonicznie porozmawiamy z przedstawicielem organizacji odpowiedzialnej za Mistrzostwa Europy. Zaproponujemy mu spotkanie. Ależ zapraszam, jestem do Państwa dyspozycji. Czekam z niecierpliwością  Dzień dobry! W czym mogę pomóc?

5 Godzinę później…. Witam ponownie! Mam do Pana kilka pytań, pierwsze z nich to na ilu stadionach będą rozegrane mecze? Zostaną one rozegrane na ośmiu arenach. Są one bardzo pojemne, najmniej, bo tylko niecałe 35 tys. kibiców będzie mogło oglądać mecze ze stadionu w Lwowie. Witam, to Pan ze mną rozmawiał? Proszę niech Pan wejdzie dalej… A czy mógłbym się dowiedzieć, gdzie będą przebywać reprezentacje krajów uczestniczących w Mistrzostwach? Zaraz wszystko Panu przedstawię, proszę o chwilkę cierpliwości…

6 Zakwaterowanie i mecze:
reprezentacja: POLSKA w Warszawie hotel "Hyatt" mecze w Warszawie i Wrocławiu reprezentacja: ROSJA w Warszawie hotel Bristol mecze w Warszawie i Wrocławiu reprezentacja: GRECJA w Jachrance k. Warszawy hotel Warszawianka mecze w Warszawie i Wrocławiu reprezentacja: CZECHY we Wrocławiu hotel Monopol mecze we Wrocławiu reprezentacja: HISZPANIA w Gniewinie k.Gdańska hotel "Mistral Sport" mecze w Gdańsku reprezentacja: WŁOCHY w Wieliczce hotel Turówka mecze w Poznaniu i Gdańsku reprezentacja: CHORWACJA w Warce hotel "Sielanka nad Pilicą" mecze w Poznaniu i Gdańsku reprezentacja: IRLANDIA w Sopocie hotel Sheraton mecze w Poznaniu i Gdańsku reprezentacja: HOLANDIA w Krakowie hotel "Sheraton" mecze w Charkowie reprezentacja: NIEMCY w Gdańsku hotel "Dwór Oliwski" mecze we Lwowie i Charkowie reprezentacja : PORTUGALIA w Opalenicy k. Poznania hotel "Remes" mecze we Lwowie i Charkowie reprezentacja: DANIA w Kołobrzegu hotel Marine mecze we Lwowie i Charkowie reprezentacja: UKRAINA ośrodek treningowy "Dynamo Kijów" mecze w Doniecku i Kijowie reprezentacja: ANGLIA w Krakowie hotel "Stary" mecze w Doniecku i Kijowie reprezentacja: FRANCJA w Doniecku centrum treningowe "Kirsza" mecze w Doniecku i Kijowie reprezentacja: SZWECJA Kozyn k. Kijowa hotel "Platinum" mecze w Kijowie O dziękuję. A kiedy odbędzie się pierwszy i ostatni mecz tych Mistrzostw? Pierwszy gwizdek padnie na stadionie w Warszawie w dniu 8 czerwca, a ostatni, finałowy 1 lipca w Kijowie. Dziękuję Panu za wyczerpujące informacje. Dowidzenia. Dowidzenia. Mam już tą listę, proszę zobaczyć 

7 Oto mapa dróg mających powstać na Mistrzostwa, a czy powstaną czas pokaże…
Stadiony to nie jedyna inwestycja powstająca na Mistrzostwa Europy Powstają także kilometry dróg, modernizowane są też lotniska, dworce itp., wszystko po to by kibice mogli się czuć jak u siebie.

8 Kilka wizualizacji przedstawiających dworce po odnowie.

9 Wybierzecie się ze mną we wspólną podróż do Gdańska, jednego z gospodarzy Euro 2012? No to idziemy 

10 Szedłem tak, szedłem. I gdzie doszedłem. Sam nie wiem gdzie
Szedłem tak, szedłem.. I gdzie doszedłem? Sam nie wiem gdzie! Kierowałem się na północ i wylądowałem w polu, a na mapie jest autostrada… ktoś ją ukradł? Niemożliwe… Hm… No to niestety nie dojdziemy… Widocznie mam mapę przyszłości, a innej nie posiadam, więc nici z wycieczki… Tylko teraz zostało nam podziwiać piękne widoki zbóż..

11 KONIEC! Dziękuję za uwagę 
To jest już koniec tej krótkiej wędrówki po Euro Mam nadzieję że dowiedzieliście się czegoś fajnego. Komiks przygotował Rafał Gała.


Pobierz ppt "Polska i Ukraina jako gospodarze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2 12"

Podobne prezentacje


Reklamy Google