Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Cześć! Nazywam się Rafał i zapraszam Cię do wspólnej wędrówki po Mistrzostwach Europy 2012!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Cześć! Nazywam się Rafał i zapraszam Cię do wspólnej wędrówki po Mistrzostwach Europy 2012!"— Zapis prezentacji:

1 Cześć! Nazywam się Rafał i zapraszam Cię do wspólnej wędrówki po Mistrzostwach Europy 2012!

2 Oto stadion w Warszawie … Pierwsze co Wam pokażę, to kilka stadionów jakie powstają na te Mistrzostwa.

3 Przenieśmy się na Ukrainę, a dokładniej do Kijowa. Tam właśnie znajduje się jeden ze stadionów w tym kraju. Ta oto arena jest największym stadionem na którym będą się odbywać mecze podczas Mistrzostw Europy 2012. Pomieści ona ponad 70 tys. kibiców.

4 Dzień dobry! W czym mogę pomóc? Witam serdecznie. Z tej strony Rafał Gała. Wspólnie z moimi przyjaciółmi mamy do Pana kilka pytań, Czy moglibyśmy się spotkać jeszcze dzisiaj, tak za godzinkę? Ależ zapraszam, jestem do Państwa dyspozycji. Czekam z niecierpliwością Teraz telefonicznie porozmawiamy z przedstawicielem organizacji odpowiedzialnej za Mistrzostwa Europy. Zaproponujemy mu spotkanie.

5 Witam ponownie! Mam do Pana kilka pytań, pierwsze z nich to na ilu stadionach będą rozegrane mecze? A czy mógłbym się dowiedzieć, gdzie będą przebywać reprezentacje krajów uczestniczących w Mistrzostwach? Godzinę później…. Witam, to Pan ze mną rozmawiał? Proszę niech Pan wejdzie dalej… Zaraz wszystko Panu przedstawię, proszę o chwilkę cierpliwości… Zostaną one rozegrane na ośmiu arenach. Są one bardzo pojemne, najmniej, bo tylko niecałe 35 tys. kibiców będzie mogło oglądać mecze ze stadionu w Lwowie.

6 Zakwaterowanie i mecze: reprezentacja: POLSKA w Warszawie hotel "Hyatt" mecze w Warszawie i Wrocławiu reprezentacja: ROSJA w Warszawie hotel Bristol mecze w Warszawie i Wrocławiu reprezentacja: GRECJA w Jachrance k. Warszawy hotel Warszawianka mecze w Warszawie i Wrocławiu reprezentacja: CZECHY we Wrocławiu hotel Monopol mecze we Wrocławiu reprezentacja: HISZPANIA w Gniewinie k.Gdańska hotel "Mistral Sport" mecze w Gdańsku reprezentacja: WŁOCHY w Wieliczce hotel Turówka mecze w Poznaniu i Gdańsku reprezentacja: CHORWACJA w Warce hotel "Sielanka nad Pilicą" mecze w Poznaniu i Gdańsku reprezentacja: IRLANDIA w Sopocie hotel Sheraton mecze w Poznaniu i Gdańsku reprezentacja: HOLANDIA w Krakowie hotel "Sheraton" mecze w Charkowie reprezentacja: NIEMCY w Gdańsku hotel "Dwór Oliwski" mecze we Lwowie i Charkowie reprezentacja : PORTUGALIA w Opalenicy k. Poznania hotel "Remes" mecze we Lwowie i Charkowie reprezentacja: DANIA w Kołobrzegu hotel Marine mecze we Lwowie i Charkowie reprezentacja: UKRAINA ośrodek treningowy "Dynamo Kijów" mecze w Doniecku i Kijowie reprezentacja: ANGLIA w Krakowie hotel "Stary" mecze w Doniecku i Kijowie reprezentacja: FRANCJA w Doniecku centrum treningowe "Kirsza" mecze w Doniecku i Kijowie reprezentacja: SZWECJA Kozyn k. Kijowa hotel "Platinum" mecze w Kijowie Mam już tą listę, proszę zobaczyć Dziękuję Panu za wyczerpujące informacje. Dowidzenia. Dowidzenia. Pierwszy gwizdek padnie na stadionie w Warszawie w dniu 8 czerwca, a ostatni, finałowy 1 lipca w Kijowie. O dziękuję. A kiedy odbędzie się pierwszy i ostatni mecz tych Mistrzostw?

7 Stadiony to nie jedyna inwestycja powstająca na Mistrzostwa Europy 2012. Powstają także kilometry dróg, modernizowane są też lotniska, dworce itp., wszystko po to by kibice mogli się czuć jak u siebie. Oto mapa dróg mających powstać na Mistrzostwa, a czy powstaną czas pokaże…

8 Kilka wizualizacji przedstawiaj ą cych dworce po odnowie.

9 Wybierzecie się ze mną we wspólną podróż do Gdańska, jednego z gospodarzy Euro 2012? No to idziemy

10 No to niestety nie dojdziemy… Widocznie mam mapę przyszłości, a innej nie posiadam, więc nici z wycieczki… Tylko teraz zostało nam podziwiać piękne widoki zbóż.. Szedłem tak, szedłem.. I gdzie doszedłem? Sam nie wiem gdzie! Kierowałem się na północ i wylądowałem w polu, a na mapie jest autostrada… ktoś ją ukradł? Niemożliwe… Hm…

11 KONIEC! Dziękuję za uwagę To jest już koniec tej krótkiej wędrówki po Euro 2012. Mam nadzieję że dowiedzieliście się czegoś fajnego. Komiks przygotował Rafał Gała.


Pobierz ppt "Cześć! Nazywam się Rafał i zapraszam Cię do wspólnej wędrówki po Mistrzostwach Europy 2012!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google