Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warsaw Diamonds WARSAWS ONLY WOMENS FAST PITCH SOFTBALL TEAM.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warsaw Diamonds WARSAWS ONLY WOMENS FAST PITCH SOFTBALL TEAM."— Zapis prezentacji:

1

2 Warsaw Diamonds WARSAWS ONLY WOMENS FAST PITCH SOFTBALL TEAM

3 SOFTBALLMIĘKKA PIŁKA

4 SOFTBALL to odmiana BASEBALLU. Jest to gra zespołowa. Mecz rozgrywany jest przez 2 drużyny (po 9 zawodniczek). Drużyny dzielą się na atak i obronę.

5 ATAK Zawodniczki z ataku odbijają po kolei; ich celem jest zdobycie jak największej ilości punktów. Zawodniczka na pałce odbija piłkę narzuconą przez miotaczkę, z drużyny przeciwnej. Zawodniczki odbijają do czasu, aż drużyna w obronie wykona 3 auty.

6 Punkty zdobywa się przez obiegniecie wszystkich 4 baz. Drużyna ma wtedy na koncie 1 obieg. ATAK

7 OBRONA - POLE Zawodniczki są rozstawione na polu i zapolu. Ich głównym zadaniem jest łapanie piłek odbitych przez drużynę atakującą. Jedna z zawodniczek narzuca piłkę do łapaczki (zawodniczki z tej samej drużyny). Pomiędzy miotaczką, a łapaczką stoi pałkarka (z drużyny przeciwnej) odbijająca piłkę. Obrona stara się wyautować zawodniczki przez złapanie i podanie piłki na baze w kierunku której biegnie pałkarka po odbiciu.

8 Warszawskie Diamenty

9

10

11 Drużyna powstała w 2009 roku. Jednym z celów powstania klubu i drużyny było zapewnienie warszawiankom możliwość gry w softball - sport jeszcze mało znany w Polsce, ale prężnie się rozwijający. Dziewczyny, obecnie grające w Warsaw Diamonds to głównie początkujące zawodniczki, które rozpoczęły przygodę z softballem od tego roku. Jednakże są też w naszej drużynie doświadczone zawodniczki, które grały poprzednio w innych klubach w Polsce jak i za granicą. Dzięki zaangażowaniu trenerów oraz dziewczyn w roku 2010 drużyna Warsaw Diamonds wzięła po raz pierwszy udział w Polskiej Lidze Softballu. Już w pierwszym sezonie Warsaw Diamonds wykazały ducha walki, wygrywając mecz z długoletnie trenującą drużyną z Kutna. W roku 2011 Diamenty ukończyły sezon na 4 miejscu, w 2012 na miejscu 3. Zdobyły także srebro w Pucharze Polski (2011). HISTORIA W SKRÓCIE

12 IMPREZY MASOWE, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁYŚMY: -Piknik na Stadionie Narodowym podczas Superfinału Footballu Amerykańskiego. -Amerykański Weekend, w Radomiu organizowany przez Galerię Słoneczną. -Nasze coroczne pikniki promujące softball w Warszawie.

13 Dlaczego warto nas sponsorować? Na początku były 2 zawodniczki, obecnie mamy ponad 30 zawodniczek w różnym wieku, z różnych środowisk, różnych narodowści. Łączy nas softball. Wszystkie pragniemy włączyć się w rozwój softballu w Polsce. Chcemy żeby nasz sport był tak samo popularny jak na zachodzie oraz w całej Europie. Z roku na rok, softball w Polsce rozwija się w tempie dynamicznym. W 2012 r. reprezentacja Polski zajęła 4 miejsce podczas Mistrzostw Europy. Sponsorowanie nas może państwu przynieść wiele korzyści. Gramy mecze w wielu polskich miastach. W przyszłości planujemy grać także na arenie międzynarodowej. Z wielką przyjemnościa będziemy reklamować państwa firmę na wszystkich meczach oraz eventach w których będziemy uczestniczyć.

14


Pobierz ppt "Warsaw Diamonds WARSAWS ONLY WOMENS FAST PITCH SOFTBALL TEAM."

Podobne prezentacje


Reklamy Google