Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I MISTRZOSTWA MINI – PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSZKOLAKÓW.

Prezentacja na temat: "I MISTRZOSTWA MINI – PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSZKOLAKÓW."— Zapis prezentacji:

1 I MISTRZOSTWA MINI – PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSZKOLAKÓW

2 Dnia 13 i 14 czerwca 2013 r. odbyły się I Mistrzostwa Mini-Piłki Nożnej Przedszkolaków zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie. Na turniej zgłosiło się 8 rzeszowskich przedszkoli. Turniej odbywał się na kompleksach sportowych typu Orlik jednocześnie na dwóch stadionach przy ulicy Słocińskiej oraz Batalionów Chłopskich.

3 REPREZENTACJA NASZEGO PRZEDSZKOLA – ORŁY SIÓDEMKI
Nasze przedszkole na turnieju reprezentowali chłopcy z grupy IV i V w składzie: Bramkarz: Beniamin Stokłosa Obrońcy: Kacper Dygoń – kapitan drużyny, Tymoteusz Lenik, Hubert Panek, Karol Stopa Napastnicy: Szymon Łyczko, Michał Baran Rezerwowi: Błażej Olbrot, Michał Kapała, Oskar Strzępek, Jakub Kurosz, Jakub Pazdan, Jan Konieczny

4 Orły Siódemki

5 SYSTEM ROZGRYWKOWY Grupa A Orlik - ul. Słocińska Przedszkole nr 11
Grupa B Orlik – ul. Batalionów Chłopskich Przedszkole nr 35 Przedszkole nr 7 Przedszkole nr 10 Przedszkole nr 3

6 FAZA GRUPOWA TURNIEJU W fazie grupowej turnieju 13 czerwca Orły Siódemki rozegrały dwa zwycięskie mecze grupowe z Przedszkolem nr 3 oraz z Przedszkolem nr 35, dzięki którym uplasowali się na pierwszym miejscu w tabeli.

7 13 czerwca 2013 r. – rozpoczęcie turnieju
Mecz z Przedszkolem nr 3 - rozpoczęcie

8 Rozgrzewka przed meczem z Przedszkolem nr 35

9 KONIEC FAZY GRUPOWEJ – I MIEJSCE W TABELI

10 FINAŁ ROZGRYWEK 14 czerwca na Orliku przy ulicy Batalionów Chłopskich odbyły się 4 mecze finałowe. O miejsca w końcowej klasyfikacji wałczyły wszystkie drużyny turnieju. W meczu finałowym drużyna Przedszkola nr 7 – Orły Siódemki pokonała drużynę z Przedszkola nr 21 wynikiem 9:2. Mistrzami turnieju w I Mistrzostwach Mini-Piłki Nożnej Przedszkolaków zostały Orły Siódemki z Przedszkola Publicznego nr 7 im. Wandy Chotomskiej w Rzeszowie.

11 MECZ FINAŁOWY PP 21 – PP 7

12 Nasz obrońca w akcji Rzut rożny i ….. GOOOL! Król strzelców w akcji
Nasz rewelacyjnie broniący bramkarz Beniu! Rzut rożny i ….. GOOOL! Król strzelców w akcji

13 Koniec meczu finałowego
JESTESMY MISTRZAMI!

14 DEKORACJA ZAWODNIKÓW

15 Kapitan drużyny Kacper odbiera gratulacje i nagrody, które wręczali wiceprezydent Rzeszowa pan Henryk Wolicki oraz kurator województwa podkarpackiego pan Jacek Wojtas.

16 GRATULUJEMY! Szymon Łyczko został królem strzelców I Mistrzostw Rzeszowa w Piłce Nożnej Przedszkolaków!

17 GRATULUJEMY! Michał Baran został najlepszym zawodnikiem I Mistrzostw Rzeszowa w Piłce Nożnej Przedszkolaków!

18 POWRÓT MISTRZÓW Dzieci z grupy IV i V przygotowały powitanie godne mistrzów. Wiwatom i okrzykom nie było końca!

19 Hej, hej, hej, Nasi chłopcy są okej! Wiwat Mistrzowie najlepsi w Rzeszowie!

20 Dziękujemy! PODZIĘKOWANIA
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, a w szczególności Rodzicom naszych zawodników za zaangażowanie się i pomoc w przygotowaniach i udziale naszych chłopców w I Mistrzostwach Mini-Piłki Nożnej Przedszkolaków. Dziękujemy!

Pobierz ppt "I MISTRZOSTWA MINI – PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSZKOLAKÓW."