Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu Akcja „Ćwiczyć każdy może” Prezentacje dot. roku szkoły w ruchu na spotkaniach z dyrektorami w 2013 roku Konferencja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu Akcja „Ćwiczyć każdy może” Prezentacje dot. roku szkoły w ruchu na spotkaniach z dyrektorami w 2013 roku Konferencja."— Zapis prezentacji:

1 Rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu Akcja „Ćwiczyć każdy może” Prezentacje dot. roku szkoły w ruchu na spotkaniach z dyrektorami w 2013 roku Konferencja dot. wychowania fizycznego i zdrowotnego Dobre praktyki – na www.ko.poznan.plwww.ko.poznan.pl Wiadomości sportowe na www.ko.poznan.pl (osiągnięcia, informacje o imprezach sportowych)www.ko.poznan.pl Udział WKO w imprezach sportowych

2 Akcja „Ćwiczyć każdy może” W roku szkolnym 2013/2014 szkoły i przedszkola brały udział w ogólnopolskiej akcji Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może” organizowanej w ramach Roku Szkoły w Ruchu. Do akcji przystąpiło 4444 przedszkoli i szkół z Polski, z czego 620 to przedszkola i szkoły z województwa wielkopolskiego. Zakończyło akcję 2831 szkół i przedszkoli w kraju, z czego 425 w Wielkopolsce. Szkołom, które zakończyły działania w ramach ww. akcji Minister Edukacji Narodowej przyznał tytuł „Szkoła w Ruchu”, przedszkolom tytuł „Przedszkole w Ruchu”. Tablice są do odbioru (po spotkaniu lub w delegaturach i siedzibie Kuratorium Oświaty w Poznaniu).

3 Konferencja Apetyt na zdrowie – zdrowy, sportowy styl życia 16 kwietnia 2014 r. Zespół Szkół Licealno – Technicznych w Poznaniu Wzięło udział 174 przedstawicieli wielkopolskich szkół Wykłady pracowników Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu: - prof. nadzwyczajny dr hab. Michał Bronikowski Jakość wychowania fizycznego, a uczeń uzdolniony ruchowo - dr Ida Laudańska – Krzemińska Edukacja zdrowotna w szkole.


Pobierz ppt "Rok szkolny 2013/2014 Rokiem Szkoły w Ruchu Akcja „Ćwiczyć każdy może” Prezentacje dot. roku szkoły w ruchu na spotkaniach z dyrektorami w 2013 roku Konferencja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google