Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LETS-KRAKÓW...NIE MASZ PIENIĘDZY ALE INNI Z NICH NIE KORZYSTAJĄ ALE MASZ UMIEJĘTNOŚCI ZA KTÓRE MOŻESZ JE DOSTAĆ BO TEŻ NIE MAJĄ PIENIĘDZY ALE MAJĄ UMIEJĘTNOŚCI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LETS-KRAKÓW...NIE MASZ PIENIĘDZY ALE INNI Z NICH NIE KORZYSTAJĄ ALE MASZ UMIEJĘTNOŚCI ZA KTÓRE MOŻESZ JE DOSTAĆ BO TEŻ NIE MAJĄ PIENIĘDZY ALE MAJĄ UMIEJĘTNOŚCI."— Zapis prezentacji:

1

2 LETS-KRAKÓW...NIE MASZ PIENIĘDZY ALE INNI Z NICH NIE KORZYSTAJĄ ALE MASZ UMIEJĘTNOŚCI ZA KTÓRE MOŻESZ JE DOSTAĆ BO TEŻ NIE MAJĄ PIENIĘDZY ALE MAJĄ UMIEJĘTNOŚCI LUB RZECZY KTÓRYCH POTRZEBUJESZ ALE...

3 LETS-KRAKÓW LETS-Kraków powstało w 2001r. jako pierwszy system LETS w Polsce. Naszym celem jest odbudowa relacji ekonomicznych, opartych na wzajemnym zaufaniu w obrębie społeczności lokalnej. Obecnie inicjatywa liczy 52 członków. Działamy na terenie miasta Krakowa.

4 LETS-KRAKÓW Ekonomia rynkowa Zatrudnienie sprzątaczki Pójście do kina Zakupy w fast foodach Kupowanie jarzyn Kupowanie ubrań Ekonomia nieformalna Sprzątanie pokoju Spacer Gotowanie obiadu Uprawianie jarzyn Szycie ubrań DZIAŁALNOŚĆ EKONOMICZNA

5 LETS-KRAKÓW KONKURENCJAWSPÓŁPRACA

6 LETS-KRAKÓW SFERY DZIAŁALNOŚCI EDUKACJA GRAFIKA KOMPUTEROWA INTERNET RZECZY UŻYWANE W PRZYSZŁOŚCI PRODUKTY PODSTAWOWE (ŻYWNOŚĆ, MIESZKANIE)

7 LETS-KRAKÓW Jest kilka aspektów, które bierzemy pod uwagę w dalszym rozwoju naszego systemu.

8 LETS-KRAKÓW PODAŻ Jakie produkty i usługi są w ofercie? Czy oferta zawiera produkty podstawowe (żywność, mieszkanie)? Czy osoby oferujęce popularne produkty mogą wydać zebrane punkty ? ŚWIADOMOŚĆ SPECYFICZNYCH CECH LETS Dostępność pieniądza Ekonomia zorientowana na podaż (zamiast na popyt) Kreatywność ekonomiczna członków systemu OBIEG PIENIĄDZA Upewnienie się że potencjalne wymiany dojdą do skutku (np. broker) Unikanie kumulacji pieniądza i długów

9 LETS-KRAKÓW Kontakt LETS-KRAKÓW krakow@lets.most.org.pl http://www.lets.most.org.pl/krakow

10


Pobierz ppt "LETS-KRAKÓW...NIE MASZ PIENIĘDZY ALE INNI Z NICH NIE KORZYSTAJĄ ALE MASZ UMIEJĘTNOŚCI ZA KTÓRE MOŻESZ JE DOSTAĆ BO TEŻ NIE MAJĄ PIENIĘDZY ALE MAJĄ UMIEJĘTNOŚCI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google