Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wprowadzenie do roku drugiego Runda piąta będzie pełna nowych zagadnień związanych z rozwojem. Ja słyszałem o Banku. A my o nowych pokojach. Niby się

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wprowadzenie do roku drugiego Runda piąta będzie pełna nowych zagadnień związanych z rozwojem. Ja słyszałem o Banku. A my o nowych pokojach. Niby się"— Zapis prezentacji:

1

2 Wprowadzenie do roku drugiego

3 Runda piąta będzie pełna nowych zagadnień związanych z rozwojem. Ja słyszałem o Banku. A my o nowych pokojach. Niby się mają Deluxe nazywać.

4 ZagrożeniaMożliwości Otwarcie banku Nowe sposoby reklamy Pokoje Deluxe Utrata płynności Wstrzymanie dotacji Sezonowość Rok drugi Tylko od was zależy na którą stronę przechyli się szala!

5 Runda piąta 1.Bank Pewniak, który oferuje następujące produkty: kredyt inwestycyjny kredyt obrotowy lokaty terminowe 2.Koniec dotacji z Unii Europejskiej. 3.Możliwość budowania pokoi Deluxe. 4.Wirtualny doradca będzie pojawiał się znacznie rzadziej.

6 Bank Pewniak Kredyt inwestycyjny – służy do finansowania rozwoju przedsiębiorstwa (inwestycji). W grze można zaciągnąć taki kredyt tylko podczas drugiego roku. Okres jego spłaty wynosi 20 kwartałów. Kredyt obrotowy – pozwala na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, w momentach kiedy nie mamy wystarczającej ilości własnych środków finansowych. Lokaty terminowe – pozwalają czerpać dodatkowe korzyści finansowe z wolnych środków.

7 Pokoje Deluxe 1.Pokoje Deluxe mogą wzbogacić ofertę waszego hotelu. 2.Popyt na te pokoje może różnić się w zależności od lokalizacji. 3.Pokoje Deluxe charakteryzują się większą powierzchnią i lepszym wyposażeniem. Produkt

8 Usługi podstawowe 1.W drugim roku działalności będziecie mogli zaoferować nowe usługi, wzbogacając ofertę hotelu. 2.Różni klienci mogą wykazywać różne preferencje dotyczące usług. Produkt

9 Reklama lokalna i regionalna Promocja Reklama lokalna promuje Twoje usługi wyłącznie wśród lokalnej społeczności. Dostępne narzędzia promocji lokalnej: billboardy, prasa lokalna i radio lokalne. Reklama regionalna pozwala na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Dostępne narzędzia promocji regionalnej: prasa, radio i telewizja o zasięgu regionalnym.

10 Sezonowość Regularne wahania o określonym cyklu (okresie przebiegu); część zmienności zawarta w szeregach czasowych, która wiąże się z sezonowością zjawisk. Wahania sezonowe mogą być stałe lub zmienne ze względu na ich okres i amplitudę, np. wahania zapotrzebowania na energię elektryczną w ciągu doby, miesięczne wahania liczby bezrobotnych. Źródło: www.stat.gov.pl

11 Sezonowość w Pekunii W każdym kwartale popyt na Wasze usługi jest w pewnym stopniu zależny od sezonowości. Oznacza to, że, popyt na Wasze usługi może się różnić w zależności od pory roku/kwartału nawet jeżeli nie podejmujecie żadnych nowych decyzji. Takie zmiany zachodzą cyklicznie w ciągu każdego roku.

12 Nowe usługi Lokalne władze Pekunii będą poszukiwać partnerów prywatnych do nowych inwestycji zwiększających atrakcyjność miasta. Firmy, które zdecydują się na udział w sfinansowaniu danej inwestycji otrzymają preferencyjne warunki na korzystanie z danej inwestycji.

13 Lista inwestycji Kolejka liniowa na plażę Wyciąg narciarski Pole golfowe Akcja charytatywna


Pobierz ppt "Wprowadzenie do roku drugiego Runda piąta będzie pełna nowych zagadnień związanych z rozwojem. Ja słyszałem o Banku. A my o nowych pokojach. Niby się"

Podobne prezentacje


Reklamy Google