Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dołącz do IV Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w komfortowych warunkach, z najlepszą kadrą pedagogiczną i najlepszą młodzieżą

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dołącz do IV Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w komfortowych warunkach, z najlepszą kadrą pedagogiczną i najlepszą młodzieżą"— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6 Dołącz do IV Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w komfortowych warunkach, z najlepszą kadrą pedagogiczną i najlepszą młodzieżą

7 Każde rozszerzenie zapewnia szerokie możliwości kontynuowania kształcenia na najbardziej przyszłościowych kierunkach.

8 Rozszerzenia w klasach :

9

10 Klasa A – przygotowuje do studiowania na kierunkach medycznych i przyrodniczych m. in. analityka medyczna, medycyna, weterynaria, farmacja, dietetyka, biologia, fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, geologia, neurobiologia itp. Dodatkowym atutem tej klasy jest rozszerzony język angielski co zwiększa szanse na znalezienie pracy w firmach i instytucjach międzynarodowych.

11

12

13 Klasa B – podobnie jak klasa A przygotowuje do studiów medycznych i przyrodniczych takich jak: analityka medyczna, medycyna, weterynaria, farmacja, dietetyka, biologia, fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, geologia, neurobiologia itp. Dodatkowo, rozszerzona matematyka zwiększa szanse studiowania takich kierunków jak: biofizyka, biotechnologia, ochrona środowiska, fizyka, stomatologia itp.

14

15

16 Klasa C – zapewnia bardzo dobre przygotowanie do studiowania na kierunkach tj. matematyka, geografia, astronomia, fizyka, nanotechnologia, zarządzanie i marketing, architektura itp. Rozszerzenie z informatyki z kolei to dodatkowy atut przy staraniu się o przyjęcie na studia z informatyki, logistyki, mechaniki i budowy maszyn, metalurgii, transportu, zarządzania i inżynierii produkcji, budownictwa itp.

17

18

19 Klasa D – poza przygotowaniem do studiowania matematyki, geografii, ekonomii, astronomii, fizyki, zarządzania i marketingu, architektury, pozwala ponadto starać się o przyjęcie na kierunki tj. geologia, bezpieczeństwo narodowe, europeistyka, stosunki międzynarodowe, etnologia itp.

20

21

22 Klasa E – daje szerokie możliwości dalszego kształcenia w zakresie humanistyki i nauk społecznych na kierunkach takich jak: prawo, bezpieczeństwo narodowe, stosunki międzynarodowe, europeistyka, politologia, socjologia, administracja, etyka, filozofia, kulturoznawstwo, pedagogika, resocjalizacja, psychologia, socjologia, religioznawstwo, archeologia, historia sztuki, historia, ochrona dóbr kultury, komunikacja społeczna, dziennikarstwo, filmoznawstwo, polityka społeczna itp.

23 Hiszpański Rosyjski Włoski Francuski Niemiecki Angielski

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35 LMiR

36

37 Rejs Żeglarski Czyli dwa tygodnie pływania żaglówkami i świetnej zabawy na Mazurach

38

39 Konkurs prozy i poezji anglojęzycznej

40 Bielskie Teatralia Bielskie Teatralia

41 Koncerty Akademia Filmowa Teatr Polski Teatr Lalek Banialuka Opera Śląska Opera Krakowska BCK Teatr im. Juliusza Słowackiego Teatr Stary w Krakowie

42 Kongres Kultury

43 Współpraca z ośrodkami naukowymi i wyjazdy na uczelnie Uniwersytet Jagielloński Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Śląski Akademia Techniczno – Humanistyczna Kolegium Nauczycielskie Wyższa Szkoła Administracji Polska Akademia Nauk Fundacja Kardiochirurgii Serca w Zabrzu Akademia Górniczo – Hutnicza Politechnika Warszawska

44 , Remigiusz Ormaniec, Justyna Słowicka

45

46

47

48 Koniec Więcej informacji na stronie szkoły: www.lo4.info

49


Pobierz ppt "Dołącz do IV Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w komfortowych warunkach, z najlepszą kadrą pedagogiczną i najlepszą młodzieżą"

Podobne prezentacje


Reklamy Google