Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POMYKACZ 2012 MONIKA WILCZYŃSKA. PROJEKT WIELOFUNKCYJNEGO URZĄDZENIA DO NAUKI CHODZENIA I PŁYWANIA DLA MAŁYCH DZIECI. Project multifunction device for.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POMYKACZ 2012 MONIKA WILCZYŃSKA. PROJEKT WIELOFUNKCYJNEGO URZĄDZENIA DO NAUKI CHODZENIA I PŁYWANIA DLA MAŁYCH DZIECI. Project multifunction device for."— Zapis prezentacji:

1 POMYKACZ 2012 MONIKA WILCZYŃSKA

2 PROJEKT WIELOFUNKCYJNEGO URZĄDZENIA DO NAUKI CHODZENIA I PŁYWANIA DLA MAŁYCH DZIECI. Project multifunction device for small children learning to walk and swim.

3 Model komputerowy 3D 3D computer model

4 Regulowane siedzisko

5 Małe kroki Kółka- mechanizm jezdny Oś siedziska- sterowanie wysokością na której siedzi dziecko Zawór- wprowadzanie i usuwanie powietrza z komór Klamra- łączenie górnego segmentu z dolnym

6 SIEDZISKO NA JEDNEJ WYSOKOŚCI POD KONKRETNE DZIECKO Prototyp krok po kroku

7 TEST URZĄDZENIA LIPIEC 2012

8 DLACZEGO POMYKACZ? Aktywność, bezpieczeństwo, innowacja- DZIECI!

9 Porównanie rozwiązań

10 POMYKACZ 2012 Dwa w jednym Mogą z niego korzystać dzieci niestandardowej budowy ciała i chore. Na każdą pogodę. Łatwy w czyszczeniu. Bezpieczny dla dzieci Innowacyjność na skalę światową. Mały-duży zależnie od potrzeb Waga nie przekracza 1 kg. Częściowe zniwelowanie przeciwwskazań pediatrów do normalnego chodzika 35x22x10

11


Pobierz ppt "POMYKACZ 2012 MONIKA WILCZYŃSKA. PROJEKT WIELOFUNKCYJNEGO URZĄDZENIA DO NAUKI CHODZENIA I PŁYWANIA DLA MAŁYCH DZIECI. Project multifunction device for."

Podobne prezentacje


Reklamy Google