Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNO- -KOMPENSACYJNEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNO- -KOMPENSACYJNEJ W OSTROWCU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNO- -KOMPENSACYJNEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNO- -KOMPENSACYJNEJ W OSTROWCU."— Zapis prezentacji:

1 MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNO- -KOMPENSACYJNEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNO- -KOMPENSACYJNEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

2 Ośrodek powstał w marcu 1973 roku jako jeden z pierwszych w Polce. Ośrodek powstał w marcu 1973 roku jako jeden z pierwszych w Polce. Zajmujemy się korekcją wad postawy I stopnia oraz profilaktyką wad postawy. Zajmujemy się korekcją wad postawy I stopnia oraz profilaktyką wad postawy.

3

4 Obejmujemy opieką dzieci i młodzież z terenu gminy Ostrowiec Świętokrzyski Obejmujemy opieką dzieci i młodzież z terenu gminy Ostrowiec Świętokrzyski W wieku od 5 do 18 lat lub do ukończenia nauki w szkole średniej. W wieku od 5 do 18 lat lub do ukończenia nauki w szkole średniej.

5 Gimnastyką korekcyjną obejmujemy również przedszkola i niektóre szkoły podstawowe. Gimnastyką korekcyjną obejmujemy również przedszkola i niektóre szkoły podstawowe. Dodatkowo z naszych usług korzystają emerytowane nauczycielki. Dodatkowo z naszych usług korzystają emerytowane nauczycielki.

6

7 Metody i formy prowadzenia zajęć korekcyjnych: Metody i formy prowadzenia zajęć korekcyjnych: ćwiczenia grupowe ćwiczenia indywidualne metoda asymetryczna elementy PNF metoda klasyczna symetryczna ćwiczenia grupowe ćwiczenia indywidualne metoda asymetryczna elementy PNF metoda klasyczna symetryczna

8 Średnio rocznie z gimnastyki korekcyjnej- kompensacyjnej korzysta ok. 800 dzieci i młodzieży. Średnio rocznie z gimnastyki korekcyjnej- kompensacyjnej korzysta ok. 800 dzieci i młodzieży.

9


Pobierz ppt "MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNO- -KOMPENSACYJNEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK GIMNASTYKI KOREKCYJNO- -KOMPENSACYJNEJ W OSTROWCU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google