Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Teatrzyk Malutki Czyli dzieciarnia na warsztat !!! Cześć ! Jesteśmy uczniami i uczennicami Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku. Utwór, który słyszysz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Teatrzyk Malutki Czyli dzieciarnia na warsztat !!! Cześć ! Jesteśmy uczniami i uczennicami Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku. Utwór, który słyszysz."— Zapis prezentacji:

1 Teatrzyk Malutki Czyli dzieciarnia na warsztat !!! Cześć ! Jesteśmy uczniami i uczennicami Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku. Utwór, który słyszysz nagraliśmy pod okiem instruktora muzyki. Słowa też napisaliśmy sami! Razem z Fundacją i nauczycielami bawiliśmy się w prawdziwy teatr pełny muzyki i tańca. Scenografię do spektaklu zrobiły pierwszaki. W przygotowaniach pomagali nam pedagodzy z naszej szkoły i fundacją Teatr Narwal

2 Niestety nie każdego rodzica stać na to by zapisać nas na zajęcia teatralne czy taneczne. A my naprawdę mamy pasję! Chcemy się udzielać, rozwijać nasze talenty ! Niektórzy nasi koledzy i koleżanki mają naprawdę trudną sytuację w domu. My chcemy im pokazać, że życie nie musi być smutne … że mogą na nas liczyć …że chcemy się z nimi bawić i tworzyć … przyjaźnić się na dobre i złe ….i że każe dziecko ma takie same prawo do tego by się rozwijać i godnie dorastać Pomagając nam będziesz współtwórcą pięknego spektaklu 400 uśmiechów!

3 Dzieciarnia na warsztat – to projekt w którym odbędzie się 220 godzin warsztatów tanecznych, muzycznych, teatralnych i scenograficznych. Do projektu chcemy zaprosić przede wszystkim te dzieci, których rodzice nie są w stanie sfinansować nam zajęć. Przedsięwzięcie ma być prorodzinne, chcemy by nasi rodzice przyprowadzali na zajęcia młodsze rodzeństwo i sami z nami tam byli. Bo szkoła jest naszym drugim domem, Będzie to dla nas świetna i mądra zabawa!

4 Integracja społeczna jest jednym z działań zapobiegającym zjawisku marginalizacji społecznej….


Pobierz ppt "Teatrzyk Malutki Czyli dzieciarnia na warsztat !!! Cześć ! Jesteśmy uczniami i uczennicami Szkoły Podstawowej nr 44 w Białymstoku. Utwór, który słyszysz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google