Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Piknik Integracyjny Dzień Radości. Wtorek 18 września był Dniem Radości dla dzieci z klas integracyjnych naszej szkoły. W tym dniu odbył się Piknik Integracyjny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Piknik Integracyjny Dzień Radości. Wtorek 18 września był Dniem Radości dla dzieci z klas integracyjnych naszej szkoły. W tym dniu odbył się Piknik Integracyjny."— Zapis prezentacji:

1 Piknik Integracyjny Dzień Radości

2 Wtorek 18 września był Dniem Radości dla dzieci z klas integracyjnych naszej szkoły. W tym dniu odbył się Piknik Integracyjny pod grzybkiem w Smoszewie. Dzieci uczestniczyły w tańcach, zabawach ruchowych i plastycznych. Bawiły się na dmuchanym zamku i trampolinie. Wzięły udział w quizie na temat bezpieczeństwa podczas zabaw. Główną atrakcją było pieczenie kiełbasek na ognisku. Impreza dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Wszystko to za sprawą pracowników firmy Nutricia Krotoszyn, którzy dzięki projektowi Wolontariusze HOPE zorganizowali i zasponsorowali całe przedsięwzięcie. Jest to już trzecia edycja programu Wolontariusze HOPE, w którym pracownicy zakładu udzielają się w szczególności na rzecz dzieci, propagując zdrowie i integrację.

3 JUŻ JESTEŚMY !

4 Serdecznie witamy

5 Chce nam się jeść !

6 A teraz czas na zabawę !

7

8

9

10

11

12

13

14

15 Czas na prezenty !

16 Niestety musimy się pożegnać

17 Dziękujemy wolontariuszom firmy Nutricia za świetną zabawę


Pobierz ppt "Piknik Integracyjny Dzień Radości. Wtorek 18 września był Dniem Radości dla dzieci z klas integracyjnych naszej szkoły. W tym dniu odbył się Piknik Integracyjny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google