Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

REGULAMIN.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "REGULAMIN."— Zapis prezentacji:

1 REGULAMIN

2 Co to jest regulamin ? Regulamin – to zbiór zasad, przepisów, nakazów, zakazów obowiązujących na danej stronie internetowej, w obiektach publicznych. W regulaminach znajdują się również kary, jakie mogą nas spotkać za nieprzestrzeganie norm.

3 Kto jest autorem regulaminów ?
Autorem regulaminów są moderatorzy, a dokładniej mówiąc założyciele danej strony. Tworzą oni regulaminy, aby zapoznać nas z obowiązującymi na danej stronie zasadami.

4 Kto jest adresatem regulaminów?
Adresatami są wszyscy użytkownicy podanych stron internetowych. To właśnie użytkowników dotyczą zakazy, nakazy, zasady i przepisy.

5 Dlaczego powinniśmy czytać regulaminy?
Powinniśmy czytać regulaminy, aby nie popaść w kłopoty przez niezapoznanie się z zasadami obowiązującymi na danej stronie.

6 Jakie są skutki nieprzestrzegania regulaminów?
na portalach społecznościowych, może być to usunięcie konta, czy zablokowanie go na określony czas, kara może zostać nałożona pod postacią grzywny, nadzór kuratora, kara ostateczna – wyrok więzienny (może być w zawieszeniu), upomienie, rozmowa wychowawcza na policji.

7 Jak powinny być zbudowane regulaminy?
Regulaminy powinny być zbudowane krótko i treściwie. Zawierać najważniejsze informacje. Zazwyczaj regulaminy są strasznie długie, co od razu zniechęca nas do czytania.


Pobierz ppt "REGULAMIN."

Podobne prezentacje


Reklamy Google