Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BEATA PAWLIKOWSKA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BEATA PAWLIKOWSKA."— Zapis prezentacji:

1 BEATA PAWLIKOWSKA

2 KRÓTKA BIOGRAFIA ur. 11 czerwca 1965 w Koszalinie – polska pisarka, podróżniczka, dziennikarka, tłumaczka, fotografika, ilustratorka książek. Absolwentka II LO w Koszalinie. Podejmowała studia w zakresie hungarystyki i anglistyki, które jednak szybko porzuciła. Przez pewien czas pracowała m. in. jako operatorka komputera, sekretarka, tłumaczka i lektorka języka angielskiego. W Londynie pracowała również jako sprzątaczka i kelnerka.

3 ZDJĘCIA Z KILKU WYPRAW

4 NA TARGOWISKU W PISAC (PERU)

5 NOWY JORK

6 BALI – NA PLAŻY

7 ŚWIĄTYNIA BOROBUDUR

8 WULKAN BROMO

9 CHINY

10 KSIĄŻKI Książki, które pisze dzielą się na : podróżnicze młodzieżowe

11 „W dżungli miłości” W nowej książce piszę o spełnianiu marzeń, życiowym lenistwie, byciu wojownikiem, samotności, silnej woli, odwadze, oczekiwaniach, samodzielności, alkoholu, o tym jak sobie radzić z brakiem poczucia własnej wartości, złymi emocjami i bezsilnością, piszę też o szczęściu. Także w miłości.

12 „BLONDYNKA W KWIECIE LOTOSU”
Kwiat lotosu to święty symbol buddyzmu i ludzkiej duszy. Sięga korzeniami dna stawu i pnie się ku góry. Kiedy kwiat lotosu rozkwita na powierzchni, jest zawsze jest czysty i pachnący - niezależnie od tego jak brudna, mętna i błotnista jest woda w sadzawce. I taki powinien być też człowiek – uczciwy, dobry i czysty w myślach i słowach, bez względu na to ile zła jest dookoła.

13 Polecane przepisy Koktajl truskawkowo-bananowy: 1 banan szklanka truskawek (albo i dwie) trochę wody mineralnej (albo mleka lub jogurtu) trochę cukru (choć ja nigdy nie dodaję, bo naprawdę wcale nie potrzeba) Zmiksować, pic od razu.

14 Zajrzyj koniecznie i być może nawiąż z nią kontakt 
Pani Beata organizuje wyprawy, na którą możesz wybrać się i Ty! Najbliższa w listopadzie do Amazonii  Zajrzyj koniecznie i być może nawiąż z nią kontakt 

15 GŁOSUJ NA BEATĘ PAWLIKOWSKĄ
Dodając komentarz o treści : PAW


Pobierz ppt "BEATA PAWLIKOWSKA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google