Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

…czy wiesz, że… Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania..... 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "…czy wiesz, że… Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania..... 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje."— Zapis prezentacji:

1

2 …czy wiesz, że… Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania..... 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje mi się to warte wysiłku )

3 Gdybyś puszczał bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesięcy wyprodukowałbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej. (No to mi się wydaje bardziej warte wysiłku!)

4 Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie, aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. (O ludzie!!!!)

5 Orgazm świni trwa 30 minut. (W przyszłym życiu chcę być świnią !!!)

6 Karaluch po odcięciu mu głowy, może żyć jeszcze przez 9 dni. (Ciągle jeszcze myślę o tej świni…)

7 Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę. (Nie próbuj w domu- wypróbuj w pracy)

8 Samiec modliszki nie może kopulować dopóki ma głowę na karku. Przez oderwanie mu głowy, samica inicjuje sex "Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!"

9 Pchła może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. (30 minut... szczęściara z tej świni! Wyobrażasz to sobie?)

10 Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co może być tak smacznego na dnie stawu?) Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chciałem wiedzieć) Hmm... Następnym razem gdy żona powie… …a najsilniejszym mięśniem jest... język.

11 Niektóre lwy kopulują 90 razy dziennie. (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam na jakość)

12 Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. (Jeżeli jesteś oburęczny, powinieneś wykalkulować przeciętną ) Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać. (to, w zasadzie jest ok! )

13 Koci mocz świeci w podczerwieni. (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) Strusie oko jest większe, od strusiego mózgu (Znam też takich ludzi)

14 Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam) Niedźwiedzie polarne są leworęczne. (Jak zmienia łapę, to będą żyły dużej?)

15 Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą świnią ??)

16 A teraz skoro uśmiechnąłeś się wyślij to do kogoś, kogo chcesz rozśmieszyć. Papa !


Pobierz ppt "…czy wiesz, że… Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania..... 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google