Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŁOTWA grudzień 2013. W dniach 8 - 13 grudnia 2013 r. uczennice wraz z nauczycielami z ZSO w Józefowie nad Wisła gościli w Jelgavie na Łotwie w ramach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŁOTWA grudzień 2013. W dniach 8 - 13 grudnia 2013 r. uczennice wraz z nauczycielami z ZSO w Józefowie nad Wisła gościli w Jelgavie na Łotwie w ramach."— Zapis prezentacji:

1 ŁOTWA grudzień 2013

2 W dniach 8 - 13 grudnia 2013 r. uczennice wraz z nauczycielami z ZSO w Józefowie nad Wisła gościli w Jelgavie na Łotwie w ramach projektu Comenius.

3 W projekcie brali udział uczniowie z 6 państw: Łotwy, Polski, Portugalii, Turcji, Bułgarii i Rumunii. Podczas pobytu mieliśmy okazje poznać kulture i obyczaje z innych krajów oraz spotkaliśmy wiele interesujących i miłych osób.

4 Uczniowie mieszkali u łotewskich rodzin, dzięki temu mogli zobaczyć codzienne życie mieszkańców Łotwy. Każdego dnia odbywały się różne zajęcia, lekcje, warsztaty, prezentacje, występy artystyczne gospodarzy. Ponadto gospodarze zorganizowali ognisko i biesiadę z muzyką każdego kraju uczestniczącego w projekcie.

5

6 Grupa odwiedziła centrum młodzieżowe, szkołę plastyczną, miejską wieżę i ośrodek rozwoju edukacji, odbyła wycieczkę do parku narodowego Tervete i słynącego z bałwanów miasta Dobele, zwiedziła piekarnie i zamek Rundale.

7

8

9 Uczestnicy wyjazdu zwiedzili Rygę. Podziwiali jej zabytki; największe wrażenie zrobiły na nich bajeczne targi świąteczne.

10 Uczniowie mieli okazję uczestniczyc w świątecznym koncercie charytatywnym

11 Na koniec odbyło się uroczyste zakończenie wraz z wręczeniem certyfikatów.


Pobierz ppt "ŁOTWA grudzień 2013. W dniach 8 - 13 grudnia 2013 r. uczennice wraz z nauczycielami z ZSO w Józefowie nad Wisła gościli w Jelgavie na Łotwie w ramach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google