Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy (w oparciu o koncepcję inteligencji wielorakich Howarda Gardnera) Ponadregionalny Projekt Edukacyjny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy (w oparciu o koncepcję inteligencji wielorakich Howarda Gardnera) Ponadregionalny Projekt Edukacyjny."— Zapis prezentacji:

1

2 Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy (w oparciu o koncepcję inteligencji wielorakich Howarda Gardnera) Ponadregionalny Projekt Edukacyjny współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa

3 projekt realizowany przez mgr Magdalenę Kwiatkowską w klasie I a w Szkole Podstawowej nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie w roku szkolnym 2009/2010 Bo co może mały człowiek…

4 Najpierw poznaliśmy samych siebie. Każdy zmierzył swój wzrost, zaobserwował swoje charakterystyczne cechy i zapisał je w tabeli, a następnie wykonał swój portret.

5 Potem sprawdziliśmy, co każdy z nas lubi i jakie ma cechy charakteru, o czym marzy i kim chce zostać w przyszłości. Wypełnialiśmy testy, ankiety, było dużo rozmów i zabaw…

6 Następnie wiele spotkań poświęciliśmy na poznawanie naszej planety Ziemi. Odbyliśmy podróż w kosmos, zajrzeliśmy do wnętrza kuli ziemskiej, poznaliśmy oceany i kontynenty.

7 Jesteśmy Europejczykami! Poznaliśmy nasz kontynent i niektóre kraje. Odbyła się nawet sportowa Olimpiada, w zorganizowaniu jej pomogli nam uczniowie z klasy Va!

8 Nasze kolejne spotkania pozwalały nam poznawać różne zawody. Byliśmy malarzami, aktorami, architektami, weterynarzami….

9 Wybraliśmy się na wycieczkę, by zobaczyć pracownię rzeźbiarza…

10 Pan Stanisław Węgielski pokazał nam swoje prace. Opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy.

11 Bawiliśmy się w kucharzy (robiąc pyszną sałatkę owocową) i kelnerów (nakrywając do stołu, składając serwetki i roznosząc talerze).

12 Niektórzy wcielili się w rolę piosenkarzy i piosenkarek… Oto Klara i Gabrysia.

13 Wiktoria i Jagoda też lubią śpiewać!

14 Podobał nam się też występ Julii i Jagody.

15 Czy poznajecie Zosię i Emilkę?

16 A to występ Zosi i Oli…

17 Michał i Laura także zrobili na nas duże wrażenie!

18 Publiczność też się dobrze bawiła!

19 Robiliśmy wiele ciekawych doświadczeń (z wodą, ogniem, powietrzem). Podglądaliśmy świat za pomocą mikroskopu…

20 W czasie lekcji też często korzystaliśmy z ciekawych pomocy.

21 20 maja 2010r. odwiedzili nas goście z Ukrainy (grupa nauczycieli i dyrektorów szkół). Bardzo im się podobały nasze zajęcia!

22 Wesoło bawiliśmy się w czasie przerw!

23 Mieliśmy wiele ciekawych i wesołych zabaw. Szkoda, że to już KONIEC ! ! !


Pobierz ppt "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy (w oparciu o koncepcję inteligencji wielorakich Howarda Gardnera) Ponadregionalny Projekt Edukacyjny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google