Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spotkanie z Mikołajem Szóstego grudnia 2013r. Samorządowe Przedszkole w Linowie odwiedził długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj. Jak co roku, dzieci z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spotkanie z Mikołajem Szóstego grudnia 2013r. Samorządowe Przedszkole w Linowie odwiedził długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj. Jak co roku, dzieci z."— Zapis prezentacji:

1 Spotkanie z Mikołajem Szóstego grudnia 2013r. Samorządowe Przedszkole w Linowie odwiedził długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj. Jak co roku, dzieci z niecierpliwością oczekiwały spotkania z Mikołajem. Ten jedyny dzień w roku to nie lada frajda dla naszych milusińskich. Przedszkolaki oczekują wymarzonych prezentów. Jakże było radosne powitanie Mikołaja, który przybył z workiem pełnym upominków. Dzieci z wypiekami na buziach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki dla Mikołaja. Uradowany Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Były wspólne zdjęcia z dostojnym gościem a później zabawa na sali. Żegnając przedszkolaków, Mikołaj obiecał odwiedzić wszystkich już za rok. W tym roku nasze przedszkole pozyskało wielu sponsorów zarówno indywidualnych jak i firm, którzy ufundowali paczki mikołajkowe dla naszych dzieci. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom. Ten dzień pozostanie na długo w pamięci wszystkich dzieci.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15


Pobierz ppt "Spotkanie z Mikołajem Szóstego grudnia 2013r. Samorządowe Przedszkole w Linowie odwiedził długo wyczekiwany gość- Święty Mikołaj. Jak co roku, dzieci z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google