Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zagadka (dla realnie myślących). Dawno, dawno temu, idealny mężczyzna i idealna kobieta spotkali się. Dawno, dawno temu, idealny mężczyzna i idealna kobieta.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zagadka (dla realnie myślących). Dawno, dawno temu, idealny mężczyzna i idealna kobieta spotkali się. Dawno, dawno temu, idealny mężczyzna i idealna kobieta."— Zapis prezentacji:

1 Zagadka (dla realnie myślących)

2 Dawno, dawno temu, idealny mężczyzna i idealna kobieta spotkali się. Dawno, dawno temu, idealny mężczyzna i idealna kobieta spotkali się. Po idealnych zaręczynach mieli idealny ślub. Ich wspólne życie było oczywiście...idealne. Po idealnych zaręczynach mieli idealny ślub. Ich wspólne życie było oczywiście...idealne.

3 Podczas pewnej śnieżnej i burzliwej Wigilii ta idealna para jechała krętą drogą swym idealnym samochodem, kiedy dostrzegli kogoś w oddali. Podczas pewnej śnieżnej i burzliwej Wigilii ta idealna para jechała krętą drogą swym idealnym samochodem, kiedy dostrzegli kogoś w oddali. Jako perfekcyjni ludzie, zatrzymali się by zaoferować pomoc. Jako perfekcyjni ludzie, zatrzymali się by zaoferować pomoc. Stał tam Święty Mikołaj z ogromnym workiem zabawek. Nie chcąc zawieść dzieci w Wigilię, zabrali Mikołaja razem z workiem do samochodu i zaczęli rozwozić prezenty. Stał tam Święty Mikołaj z ogromnym workiem zabawek. Nie chcąc zawieść dzieci w Wigilię, zabrali Mikołaja razem z workiem do samochodu i zaczęli rozwozić prezenty.

4 Niestety, warunki drogowe pogorszyły się i idealna para oraz święty. Mikołaj rozbili się. Przeżyła tylko jedna osoba. Niestety, warunki drogowe pogorszyły się i idealna para oraz święty. Mikołaj rozbili się. Przeżyła tylko jedna osoba.

5 Kto więc ocalał ? Kto więc ocalał ?

6 Mikołaj Mikołaj Idealny mężczyzna Idealny mężczyzna Idealna kobieta Idealna kobieta Twoja odpowiedź……..

7 Jeśli odpowiedziałeś (aś) idealna kobieta, to ta odpowiedź jest jak najbardziej poprawna, jeśli zaś nie, to czytaj dalej dlaczego…

8 Ona była jedyną osobą, która naprawdę istniała. Przecież wszyscy wiedzą, że nie ma świętego Mikołaja, ani kogoś takiego, jak idealny mężczyzna... Ona była jedyną osobą, która naprawdę istniała. Przecież wszyscy wiedzą, że nie ma świętego Mikołaja, ani kogoś takiego, jak idealny mężczyzna...


Pobierz ppt "Zagadka (dla realnie myślących). Dawno, dawno temu, idealny mężczyzna i idealna kobieta spotkali się. Dawno, dawno temu, idealny mężczyzna i idealna kobieta."

Podobne prezentacje


Reklamy Google