Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 w NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 w NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM"— Zapis prezentacji:

1 PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 w NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM
Przeżyj to sam . . .

2 Gimnazjum podobne do innych i różne od innych.

3 Nasze Gimnazjum: kształci i edukuje przyszłych uczniów renomowanych szkół średnich w Warszawie i okolicach; profesjonalnie przygotowuje do egzaminów gimnazjalnych; przygotowuje uczniów do konkursów: gminnych, powiatowych i ogólnopolskich; umożliwia edukację młodzieży niepełnosprawnej; umożliwia rehabilitację młodzieży niepełnosprawnej; organizuje wycieczki przedmiotowe, mające na celu poszerzenie wiedzy; zapewnia opiekę pedagoga, psychologa, terapeuty pedagogicznego; organizuje pomoc z zakresu terapii pedagogicznej.

4 Szkoła to ludzie Czekają tu na Ciebie: profesjonalnie przygotowani nauczyciele - pełni pasji i zaangażowania, nowe koleżanki i nowi koledzy oraz życzliwi pracownicy administracji i obsługi.

5 W PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 2
NAUCZYCIEL JEST JAK PRZEWODNIK PO GÓRSKIEJ TRASIE - WYLEJE Z CIEBIE SPORO POTU, ALE BEZPIECZNIE DOPROWADZI DO SCHRONISKA.

6 Tutaj będziesz oceniany sprawiedliwie
Tutaj będziesz oceniany sprawiedliwie. Mamy wypracowany i sprawdzony system oceniania.

7 GIMNAZJUM stwarza możliwość nauki dwóch języków obcych: angielskiego, niemieckiego Niemiecki szlifujemy m.in. wyjeżdżając do Leinefelde oraz przyjmując z wizytą rówieśników z zaprzyjaźnionej szkoły niemieckiej.

8 PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2
stawia na: samodzielność i odpowiedzialność; przełamywanie barier w komunikowaniu się; umiejętność prezentowania swoich dobrych stron; wykorzystanie pasji i zainteresowań; spontaniczność; miłą i swobodną atmosferę; ...gdy tu będziesz - dopiszesz dalsze punkty.

9 W GIMNAZJUM Zdobywać będziesz rzetelną wiedzę i potrzebne w życiu umiejętności. Przygotuj się już teraz do nowych metod odkrywania wielu tajemnic. Na matematyce możesz pracować igłą i nitką. Na historii dosłownie zanurzysz się w przeszłość, zamieniając dżinsy na grecką szatę. Zrozumiesz i poczujesz smak literatury, inscenizując jej fragmenty na lekcji języka polskiego. Za to, czego nauczysz się na matematyce, otrzymasz ocenę z geografii. Nawet jeśli nie masz zdolności Picassa, to na lekcji sztuki możesz poczuć się prawdziwym artystą – razem zrobimy „coś” z „niczego”. ...a to jeszcze nie wszystko...

10 poznasz wiele przyjaznych Ci osób,
W GIMNAZJUM poznasz wiele przyjaznych Ci osób, a gdy dopadnie Cię chandra lub jakiś problem, nasze panie psycholog i pedagog zawsze podadzą Ci rękę. Nasze Gimnazjum da Ci poczucie bezpieczeństwa i radości przebywania w przyjaznym otoczeniu.

11 GIMNAZJUM to szkoła rozwijająca Twoje zainteresowania
GIMNAZJUM to szkoła rozwijająca Twoje zainteresowania. Możesz doskonalić swoje umiejętności, rozwijać pasje, biorąc udział w pracach klubów: Prasowym Plastyczno-dekoracyjnym Teatralnym Radiowym Dokumentacji archiwalnej Ekologicznym Historyczno-turystycznym Przyjaciół Biblioteki Fizycznym Geograficznym oraz w Zespole Wokalnym

12 TWOJE ZAINTERESOWANIA OTWORZĄ
NOWE KLUBY !!!

13 gdzie nauczyciele prowadzą lekcje z wykorzystaniem najnowszego
Nasze Gimnazjum ma dobrze wyposażoną pracownię językową, gdzie nauczyciele prowadzą lekcje z wykorzystaniem najnowszego sprzętu multimedialnego.

14 Sprzęt to nie wszystko, ale mamy się czym pochwalić - część pracowni wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, który pozwala na prowadzenie ciekawych lekcji. Twoje prezentacje też będą pokazane na forum klasy, szkoły a może ….

15 NOWOCZESNA BIBLIOTEKA GIMNAZJUM
oferuje: najnowsze propozycje książek młodzieżowych; szeroki wybór literatury popularno-naukowej; pełny wybór lektur; korzystanie ze Szkolnego Centrum Multimedialnego i Informacyjnego; profesjonalną pomoc nauczyciela-bibliotekarza.

16 W NASZYM GIMNAZJUM współtworzysz:
klimat klasy, do której chodzisz; wygląd pracowni, w których się uczysz; osiągnięcia klubów zainteresowań, które wybrałeś; wizerunek szkoły w środowisku lokalnym i poza nim.

17 Nasza szkoła zadba również o Twój wszechstronny rozwój fizyczny.
Sport to zdrowie Nasza szkoła zadba również o Twój wszechstronny rozwój fizyczny. U nas będziesz mógł trenować w dobrze wyposażonej sali gimnastycznej, a także na nowo oddanym boisku „ORLIK” Nasi uczniowie na zawodach sportowych zawsze osiągają sukcesy. Dołącz do nich…

18 ATUTAMI GIMNAZJUM SĄ: duża sala gimnastyczna, boisko i siłownia;
sala informatyczna; biblioteka; gabinet terapii pedagogicznej; sklepik szkolny; obiady w stołówce; A GŁÓWNIE LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ NIEPOWTARZALNY KLIMAT NASZEGO GIMNAZJUM

19 W GIMNAZJUM będziesz na lekcji: w kinie i w muzeum; w plenerze;
w bibliotece; w teatrze i w filharmonii;

20 programowo oraz spontanicznie organizujemy wiele imprez:
W GIMNAZJUM programowo oraz spontanicznie organizujemy wiele imprez: dyskoteki, wieczorki karaoke, wieczorki poetyckie, konkursy i festiwale; zawody sportowe; koncerty i występy artystyczne; ogniska; a co Ty zaproponujesz jeszcze?....

21 PO PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 2
TWOJA PRZYSZŁOŚĆ PO PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 2 będzie jasna, bo tu niewątpliwie zostaną pokazane TOBIE wszystkie szanse, które oferuje: nasze miasto, kraj, a może cały świat.


Pobierz ppt "PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 w NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM"

Podobne prezentacje


Reklamy Google