Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W naszej szkole naucza wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna. Znajdziecie tutaj pracownie multimedialne z dostępem do internetu, dwie sale.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W naszej szkole naucza wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna. Znajdziecie tutaj pracownie multimedialne z dostępem do internetu, dwie sale."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8 W naszej szkole naucza wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna. Znajdziecie tutaj pracownie multimedialne z dostępem do internetu, dwie sale gimnastyczne, boisko sportowe, siłownię, salę widowiskową, dobrze wyposażone gabinety przedmiotowe i laboratoria chemiczne o wysokim standardzie. Nauczymy was dwóch języków obcych, organizowanych w małych grupach na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym, Nasze atuty pozwalają nam na efektywne nauczanie: - 50 lat doświadczenia w nauczaniu - ponad 30 lat istnienia szkoły poligraficznej - w programach nauczania elementy przedsiębiorczości i marketingu, - grafika komputerowa - położenie szkoły w centrum miasta (dogodne dojazdy ze wszystkich stron)

9 Jeżeli chcesz studiować medycynę, farmację, biotechnologię? Przyjdź do Nas! Tworzymy dla Ciebie klasę przyrodniczą. Będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania, prowadzić badania biologiczno-chemiczne, zgłębiać tajniki przedsiębiorczości, praw rynku i komputeryzacji

10 A może chcesz studiować: rolnictwo, ochronę środowiska, ekologię? Przyjdź do Nas! Tworzymy dla Ciebie klasę ekologiczną. Będziesz mógł uczestniczyć w ciekawych zajęciach geograficzno-przyrodniczych, prowadzić badania elementów środowiska.

11 Czy chcesz studiować: turystykę, rekreację, kierunki humanistyczne, geografię? Przyjdź do Nas! Tworzymy dla Ciebie klasę regionalną. Będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania historią sztuki, etnografię, badać powiązania literatury z historią regionu, uczestniczyć w ciekawych zajęciach geograficzno-przyrodniczych. Proponujemy liczne zajęcia w terenie, zielone szkoły, wycieczki edukacyjne

12 Chcesz studiować: ekonomię lub zostać przedsiębiorcą i prowadzić małą firmę świadczącą np. usługi poligraficzne? Przyjdź do Nas! Tworzymy dla Ciebie klasę o profilu usługowo-gospodarczym. Będziesz uczył się jak zostać dobrym przedsiębiorcą, prowadzić badania rynku, rozwijać wiedzę z zakresu marketing-mixu uczestniczyć w profesjonalnie prowadzonych zajęciach z grafiki komputerowej.

13 Interesujesz się organizacją reklamy? Zapraszamy do Nas! Będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowanie plastyczne i informatyczne, zgłębiać zasady wpływu reklamy na funkcjonowanie rynku.

14 Korzystasz z internetu, projektujesz bazy danych? Zapraszamy do nas! Tworzymy dal Ciebie klasy o profilu zarządzanie informacją. Będziesz uczył się jak wykorzystywać technologię informacyjną i komunikacyjną w wyszukiwaniu, selekcjonowaniu i archiwizowaniu danych, projektować przekazy medialne posługując się nowoczesnymi technikami multimedialnymi, tworzyć własny serwis WWW.

15 LO czy LP - to Twój wybór i szansa na przyszłość. Pamiętaj, że jakąkolwiek klasę wybierzesz będziesz uczył się dwóch języków obcych: angielskiego i niemieckiego na dwóch poziomach podstawowym i rozszerzonym (zajęcia w małych grupach) W całym cyklu nauczania będą prowadzone zajęcia z komputeryzacją w bardzo dobrze wyposażonych trzech pracowniach komputerowych (dwie pracownie z komputerami klasy PC i jedna z Macintosh) Pamiętaj tylko u nas na wysokim poziomie będziesz się uczył, grafiki komputerowej, przedsiębiorczości i organizacji reklamy. W skróconym czasie możesz zdobyć zawód technika poligrafa w szkole policealnej. Pomyśl, możesz być poligrafem, prywatnym przedsiębiorcą, lingwistą itd.

16 Aby zostać przyjętym do naszej szkoły wystarczy tylko złożyć komplet dokumentów: 1. Podanie 2. Świadectwo ukończenia gimnazjum 3. Wyniki egzaminu gimnazjalnego 4. Trzy zdjęcia

17 WROCŁAW ul. Skwierzyńska 1/7 tel. (071) 361 60 95 fax. (071) 361 75 14 e-mail zschemik@poczta.onet.pl


Pobierz ppt "W naszej szkole naucza wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna. Znajdziecie tutaj pracownie multimedialne z dostępem do internetu, dwie sale."

Podobne prezentacje


Reklamy Google