Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ PRZESTRZEGANIE PRAWA TO OBOWIĄZEK KAŻDEGO, TAKŻE UCZNIA...

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ PRZESTRZEGANIE PRAWA TO OBOWIĄZEK KAŻDEGO, TAKŻE UCZNIA..."— Zapis prezentacji:

1 BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ PRZESTRZEGANIE PRAWA TO OBOWIĄZEK KAŻDEGO, TAKŻE UCZNIA...

2 W klasach VI uczniowie poznali podstawowe reguły prawa cywilnego i karnego tworząc zbiorowe prace. Przy pomocy metody kuli śnieżnej stworzyli 10 podstawowych praw w zakresie wzajemnych relacji i 10 kar za łamanie tych praw. BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ

3

4 Uczniowie również przygotowali w formie elektronicznej dokument pt: Czy przestrzeganie prawa jest naszym obowiązkiem?.

5 BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ

6

7 Klasy V na zajęciach komputerowych przygotowały krótkie audycje radiowe na temat: Przestrzeganie prawa jest obowiązkiem każdego ucznia.

8 BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ

9 Klasy IV wykonały plakaty plastyczne, także w wersji elektronicznej, na temat łamania prawa przez osoby małoletnie i konsekwencji swoich czynów.

10 BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ

11

12

13

14

15 W dniu 13 marca 2014r. do naszej szkoły przyjechał Pan Ireneusz Brachaczek -były policjant, który spotkał się z uczniami i rozmawiał z nimi na temat poprawnych zachowań, zgodnych z przyjętymi normami i zasadami.

16 BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ

17 NASZA SZKOŁA JEST BEZPIECZNA


Pobierz ppt "BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNY UCZEŃ PRZESTRZEGANIE PRAWA TO OBOWIĄZEK KAŻDEGO, TAKŻE UCZNIA..."

Podobne prezentacje


Reklamy Google