Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opis dojazdu na East Games United Na miejsce imprezy można dojechać autobusem nr 10. Jedziemy 7 przystanków, licząc przystanek na którym wsiadamy jako.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opis dojazdu na East Games United Na miejsce imprezy można dojechać autobusem nr 10. Jedziemy 7 przystanków, licząc przystanek na którym wsiadamy jako."— Zapis prezentacji:

1 Opis dojazdu na East Games United Na miejsce imprezy można dojechać autobusem nr 10. Jedziemy 7 przystanków, licząc przystanek na którym wsiadamy jako 0.

2 1. Wysiadamy z pociągu i widzimy piękny białostocki dworzec PKP. 2. Kierujemy się do wejścia na dworzec i przechodzimy przez budynek.

3 3. Wychodząc z dworca widzimy przystanek, na którym zatrzymuje się nasz autobus nr 10. Kupujemy bilet ulgowy (1zł) lub normalny (2zł) w najbliższym kiosku. 4. Czekamy na autobus nr 10, wsiadamy i jedziemy. Przystanek na którym wsiadaliśmy określamy numerem 0.

4 A. Po drodze mijamy biały kościół (w drodze do 1 przystanku). B. Pomnik (w drodze do 3 przystanku). C. Lodowisko (przy 5-tym przystanku) – tu odbędzie się część gier komputerowych i konsolowych 29-30 maja.

5 5. Przystanki są dość blisko siebie, więc po 6 zatrzymaniu należy zacząć się zbierać. Na 7 wychodzimy i powinniśmy przed sobą widzieć duże wieżowce GAMMA i DELTA po drugiej stronie ulicy.

6 6. Stojąc na przystanku przy którym wysiedliśmy, naprzeciwko owych wieżowców, obracamy się w prawo i idziemy w dół chodnika do najbliższego przejścia. Po przejściu przez jezdnię mijamy Akademik z napisem POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA z prawej strony. A B C

7 7. Po minięciu Akademika będziemy widzieć już nasz cel – Wydział Elektryczny. Wydział Elektryczny

8 Wejście

9 NOCLEG Noclegownia, miejsce do spania znajduję prawie naprzeciwko miejsca imprezy, w odległości ok. 60 -100m. NOCLEGImpreza

10 Mapka kampusu D – EGU 2010 (Wydział Elektryczny) G - Nocleg


Pobierz ppt "Opis dojazdu na East Games United Na miejsce imprezy można dojechać autobusem nr 10. Jedziemy 7 przystanków, licząc przystanek na którym wsiadamy jako."

Podobne prezentacje


Reklamy Google