Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Santa Claus Candy Cane Christmas tree Christmas Presents Bell Snowman Christmas Lights Angel.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Santa Claus Candy Cane Christmas tree Christmas Presents Bell Snowman Christmas Lights Angel."— Zapis prezentacji:

1

2 Santa Claus Candy Cane Christmas tree Christmas Presents Bell Snowman Christmas Lights Angel

3 Sleigh Elf Toys Reindeer Stocking Mistletoe

4

5 Renifer zerwał się z zaprzęgu Świętego Mikołaja i zabrał ze sobą worek z prezentami i choinkę. Pomóżmy Reniferowi dotrzeć z workiem pełnym prezentów do Świętego Mikołaja. Zadaniem dzieci jest zrobienie renifera, ozdobienie choinki Bożonarodzeniowej i spakowanie prezentów do worka Świętego Mikołaja.

6

7 Christmas cracker – cukierek w kształcie walca wykonany z papiery, który zawiera niespodziankę i eksploduje przy otwarciu. Każde dziecko dostało 3 rolki po papierze toaletowym, ozdobny papier do pakowania prezentów i wstążeczki. Do środka dzieci włożyły niespodziankę i po Wigilii wraz z rodzicami dzieci przełamią christmas crackers

8 Dzieci dostały czerwone torebki na prezenty i części ciała Mikołaja (head, beard, arms and legs). Zadaniem ich było pokolorowanie części ciała odpowiednimi kolorami, a nastepnie przyklejenie części do tułowia. Nastepnie dzieci mogły włożyć rękę do torebki i powiedzieć: Look! My Santa Claus ;)

9

10

11

12


Pobierz ppt "Santa Claus Candy Cane Christmas tree Christmas Presents Bell Snowman Christmas Lights Angel."

Podobne prezentacje


Reklamy Google