Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Założenie konta na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl https://dolnoslaskie.edu.com.pl  Wybranie szkół i ułożenie ich wg własnych preferencji (od.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Założenie konta na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl https://dolnoslaskie.edu.com.pl  Wybranie szkół i ułożenie ich wg własnych preferencji (od."— Zapis prezentacji:

1

2  Założenie konta na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl https://dolnoslaskie.edu.com.pl  Wybranie szkół i ułożenie ich wg własnych preferencji (od najważniejszej pod nr 1) - możesz wybrać max. 3 szkoły i ile chcesz oddziałów. (robimy to w linku wniosek – tam również można edytować swoje dane i drukować wniosek)

3  Wydrukowanie wniosku, podpisanie go przez rodziców i kandydata  Dostarczenie wniosku do szkoły pierwszego wyboru (czyli nr 1 we wniosku). Drukujemy tylko jeden wniosek i zawozimy tylko jeden wniosek do jednej szkoły. Należy to zrobić najpóźniej do 23 czerwca 2016. do godz. 15.00, a najlepiej do 22 czerwca i dać znać wychowawcy, że wniosek został zawieziony. UWAGA. Ostatnia strona, którą drukujesz z wnioskiem to strona z potwierdzeniami, że dokumenty zostały dostarczone. Tą stronę jak już podpiszą to zabieramy ze sobą i wozimy ją za każdym raem jak jesteśmy w szkole.

4  Uzupełnić swoje osiągnięcia na swoim koncie w naborze – czyli wpisać oceny, wyniki z egzaminów i inne osiągnięcia w linku arkusz osiągnięć – oczywiście zgodnie ze świadectwem i zaświadczeniem z egzaminów.

5  Od 24 czerwca do 28 czerwca do godz. 15.00 należy dostarczyć kopię świadectwa i wyników z egzaminów, które dostaniesz na zakończenie gimnazjum od wychowawcy.

6  15 lipca zalogować się na swoje konto w naborze i sprawdzić do której szkoły Cię zakwalifikowano

7  Od 15 lipca do 26 lipca do godz. 15.00 musisz dostarczyć oryginały świadectwa i wyników z egzaminu do szkoły do której Cię zakwalifikowano.


Pobierz ppt " Założenie konta na stronie https://dolnoslaskie.edu.com.pl https://dolnoslaskie.edu.com.pl  Wybranie szkół i ułożenie ich wg własnych preferencji (od."

Podobne prezentacje


Reklamy Google