Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Biznes Wielkopolska to magazyn, który ukazuje się od 2003 roku. Magazyn powstał jako element promocji firm wyróżnionych certyfikatem „Najwyższa Jakość”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Biznes Wielkopolska to magazyn, który ukazuje się od 2003 roku. Magazyn powstał jako element promocji firm wyróżnionych certyfikatem „Najwyższa Jakość”"— Zapis prezentacji:

1

2 Biznes Wielkopolska to magazyn, który ukazuje się od 2003 roku. Magazyn powstał jako element promocji firm wyróżnionych certyfikatem „Najwyższa Jakość” przyznawanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w Poznaniu. W programie tym nagradzane są firmy realizujące cel swego działania przez jakość produktów i usług oraz zarządzanie przez jakość (Total Quality Management). Program skierowany jest do wyróżniających się firm (liderów w branży), które chcą być konkurencyjne na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim. Certyfikat „Najwyższa Jakość” to gwarancja pozytywnej identyfikacji firmy dzięki, której uzyskuje ona zaufanie potencjalnych partnerów i klientów w biznesie. Certyfikaty „Najwyższa Jakość” przyznawane są w następujących kategoriach: ogólna; branżowe – w budownictwie, medycynie, ochronie środowiska, edukacji, motoryzacji i logistyce itp. W ramach tego projektu przyznano certyfikaty blisko 700 firmom. Honorowy patronat nad programem „Najwyższa Jakość” obejmowali m.in. Minister Gospodarki, Minister Środowiska, Marszałek Województwa Wielkopolskiego i Prezydent Miasta Poznania. Magazyn Biznes Wielkopolska zmienił w zeszłym roku swój wizerunek. Jest bogatszy merytorycznie, ma zwiększony nakład.

3 Biznes Wielkopolska jest pismem skierowanym do przedsiebiorców, samorządowców i przedstawicieli nauki. Biznes Wielkopolska prezentuje działania, które mogą pozytywnie wpłynąć na podejmowane decyzje gospodarcze. Biznes Wielkopolska promuje nowoczesne technologie i zarządzanie – wszystko, co sprawi, że Państwa firma będzie rozwijała się szybciej. Biznes Wielkopolska to przegląd nowych rozwiązań powstałych z doświadczeń firm i uzyskanych dzięki temu pozytywnych efektów. Biznes Wielkopolska prezentuje też firmy wyróżnione certyfikatem „Najwyższa Jakość”. Magazyn Biznes Wielkopolska wspiera inicjatywy gospodarcze, którymi mogą poszczycić się inne regiony Polski. Biznes Wielkopolska to pozytywny przekaz wiedzy i informacji o firmach i do firm.

4 Biznes Wielkopolska gwarantuje wysoką jakość merytoryczną artykułów. Biznes Wielkopolska stanowi platformę edukacyjną dla przedsiębiorców i kadry zarządzającej. Magazyn Biznes Wielkopolska jest kwartalnikiem. W każdym wydaniu magazynu są przedstawiane trzy lub cztery główne tematy, na przykład: branża IT; Unia Europejska (pozyskiwanie funduszy unijnych, prawo unijne); budownictwo jako siła napędowa gospodarki w regionie; ekologia. Tematy te będą rozwijane w kolejnych numerach. Magazyn Biznes Wielkopolska prezentuje sylwetki wybitnych przedstawicieli Wielkopolski – ludzi biznesu, nauki i sztuki. W magazynie znajdują się również takie tematy, jak: motoryzacja; zdrowie; rekreacja; sztuka; hobby. W magazynie Biznes Wielkopolska przedstawiamy możliwości inwestycyjne miast i gmin.

5 Biznes Wielkopolska - magazyn

6 Promocja w magazynie Biznes Wielkopolska pomaga w dotarciu z informacją o Państwa usługach i produktach do pięciotysięcznej grupy odbiorców magazynu. Jest on dobrym narzędziem do promocji wizerunku Państwa firmy, prezentowania dokonań i osiągnięć. Odbiorcami magazynu są: Kadra zarządzająca w firmach - jest to największa grupa odbiorców; Przedstawiciele władz samorządowych regionu; Pracownicy naukowi. Magazyn Biznes Wielkopolska jest bezpłatny i rozprowadzany na trzy główne sposoby: 1.Drogą pocztową - zawsze do konkretnej osoby w firmie; 2.Dzięki spotkaniom osobistym; 3.Eventy, seminaria i szkolenia, a także, co warto dodać, dzięki naszym klientom, którzy nam zaufali.

7 Reklamy w magazynie Biznes Wielkopolska Cennik: Reklama na okładkach magazynu: 1 strona - cena do negocjacji, możliwość korelacji z artykułem wewnątrz numeru 2 strona – 4000 netto 3 strona – 3000 netto 4 strona – 5500 netto Reklama na stronach redakcyjnych: strona - 2000 netto ½ strony (poziom i pion) - 1000 netto Format pisma to: Format A4, 68 strony + okładka 4, 4 + 4 CMYK, kreda 150g (wnętrze), kreda 200g (okładka) + folia jednostronnie błysk, oprawa klejona, nakład 5000 egz. Rabaty za edycyjność: 25% za 2 edycje 35% za 4 edycje

8 Z przyjemnością odpowiem na pytania i przygotuję ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Piotr Laskowski Redaktor Naczelny Biznes Wielkopolska tel./fax (61) 865 70 27 tel. kom. 606 738 762 e-mail: piotr.laskowski@wsbj.pl, bizneswielkopolska.redaktor@gmail.compiotr.laskowski@wsbj.pl


Pobierz ppt "Biznes Wielkopolska to magazyn, który ukazuje się od 2003 roku. Magazyn powstał jako element promocji firm wyróżnionych certyfikatem „Najwyższa Jakość”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google