Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W połowie maja rusza pierwsza edycja Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Warszawa dołączyła do grona prawie 30 stolic i metropolii, w których odbywają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W połowie maja rusza pierwsza edycja Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Warszawa dołączyła do grona prawie 30 stolic i metropolii, w których odbywają."— Zapis prezentacji:

1

2 W połowie maja rusza pierwsza edycja Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Warszawa dołączyła do grona prawie 30 stolic i metropolii, w których odbywają się pokazy pod znakiem srebrnej gwiazdy. Takiego wydarzenia w polskiej modzie jeszcze nie było.

3 + WARSAW

4 Najważniejsze wydarzenia Pokazy najlepszych polskich i zagranicznych projektantów Śniadanie blogerów – spotkanie najbardziej opiniotwórczych polskich i zagranicznych blogerów modowych Konkurs dla młodych projektantów na kolekcję inspirowaną Formułą 1 Strefa POP UP SHOP – przestrzeń promocyjno-sprzedażowa najlepszych marek modowych

5 Spodziewana liczba gości 10 000! Wśród nich osoby z branży modowej, projektanci, media, przedstawiciele znanych przedsiębiorstw z Polski i zagranicy oraz klienci o dużej sile nabywczej.

6 MAGAZYN MB WFW SUPER STORY Kolorowy, nowocześnie wydany magazyn w nakładzie 10 000 kopii w wersji drukowanej (dystrybucja w kawiarniach i restauracjach oraz podczas MB WFW) 60 000 kopii magazynu w PDF

7 1 5 – 17 MAJA SOHO FACTORY stanie się najważniejszym miejscem na modowej mapie Polski

8 Zapraszamy do współpracy Kontakt: biuro@nmpartners.pl Zostań częścią najważniejszego wydarzenia w Polsce!


Pobierz ppt "W połowie maja rusza pierwsza edycja Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Warszawa dołączyła do grona prawie 30 stolic i metropolii, w których odbywają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google