Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spotkanie Iskierek z ratownikiem medycznym. Mieliśmy zaszczyt gościć ratownika medycznego. Pani Wanda opowiedziała o swojej ciężkiej i odpowiedzialnej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spotkanie Iskierek z ratownikiem medycznym. Mieliśmy zaszczyt gościć ratownika medycznego. Pani Wanda opowiedziała o swojej ciężkiej i odpowiedzialnej."— Zapis prezentacji:

1 Spotkanie Iskierek z ratownikiem medycznym

2 Mieliśmy zaszczyt gościć ratownika medycznego. Pani Wanda opowiedziała o swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, przypominając nam o tym, co należy zrobić, gdy ktoś w naszym otoczeniu poczuję się gorzej, albo ulegnie wypadkowi. Teraz nie tylko znamy numery alarmowe, ale też wiemy jak udzielić pierwszej pomocy.

3 Tego dnia nasze przedszkole odwiedziły także chore pluszowe misie. Opatrywaliśmy im rany, robiliśmy zastrzyki oraz podłączaliśmy kroplówkę.

4 Udzielaliśmy też pierwszej pomocy.

5 Na szczęście pod koniec zajęć wszystkie nasze misie poczuły się lepiej, a my bogatsi o nową wiedzę i umiejętności dzieliliśmy się wrażeniami z zajęć. Dziękujemy


Pobierz ppt "Spotkanie Iskierek z ratownikiem medycznym. Mieliśmy zaszczyt gościć ratownika medycznego. Pani Wanda opowiedziała o swojej ciężkiej i odpowiedzialnej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google