Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Grupa „Misie” przygotowała gazetkę, na której znalazły się informacje na temat Święta Flagi i uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przedszkole w Czarnej Białostockiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Grupa „Misie” przygotowała gazetkę, na której znalazły się informacje na temat Święta Flagi i uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przedszkole w Czarnej Białostockiej."— Zapis prezentacji:

1 Grupa „Misie” przygotowała gazetkę, na której znalazły się informacje na temat Święta Flagi i uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przedszkole w Czarnej Białostockiej „Kraina Marzeń” w barwach biało - czerwonych Prezentacj ę przygotowały: B. Bednarek, R. Garbaczewska, K. Pezowicz

2 Grupa „Zajączki” i „Biedronki” przygotowała dekorację, która ozdobiła nasz przedszkolny korytarz.

3 Nasze „Słoneczka” jak też rodzice, przygotowali flagi, które rozdawaliśmy podczas gminnych obchodów Święta 3 Maja.

4 „Biedronki”, „Skrzaty”, „Tygryski” i „Krasnoludki” zajęły się wycinaniem białych i czerwonych gołębi, z których powstała flaga Polski.

5 To nie koniec naszych dekoracji. Dzieci wykonały również biało- czerwone kwiaty z bibuły, które ozdobiły wejście do przedszkola.

6 Nasz korytarz wyglądał imponująco, a w oknach pojawiły się flagi. Wszędzie widać było nasze barwy narodowe. Cała dekoracja bardzo podobała się dzieciom, rodzicom i nauczycielom. Miejmy nadzieję, że rozbudziliśmy ducha patriotyzmu.


Pobierz ppt "Grupa „Misie” przygotowała gazetkę, na której znalazły się informacje na temat Święta Flagi i uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przedszkole w Czarnej Białostockiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google