Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opiekun Miniprzedsiębiorstwa : mgr Mariola Rychlik.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opiekun Miniprzedsiębiorstwa : mgr Mariola Rychlik."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Opiekun Miniprzedsiębiorstwa : mgr Mariola Rychlik

4 1.Nasze Miniprzedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą niepowtarzalnych kubków z grawerem. 2.Dzięki działalności naszej firmy klienci mogą nabyć niepowtarzalną kolekcję unikatowych szklanek z własnym, przez siebie stworzonym napisem, w niewygórowanej cenie. Nasze wyroby przeznaczamy dla klienta wymagającego, poszukującego czegoś niezwykłego. 3.Jako firma stawiamy na praktyczność oraz oszczędność i pragniemy dotrzeć do wszystkich ludzi, zarówno pracujących, jak i uczących się!

5 Nasza oferta  Szklanki do drinków z grawerem  Kubki z grawerem  Kieliszki do wina itp. z dedykacją  Kufle i pokale do piwa z grawerem  Butelki, karafki z grawerem

6 Szklanki do drinków

7 Kubki

8 Kieliszki

9 Kufle

10 Misja Dążenie do osiągania celów Szacunek i dbałość o ludzi Otwarta i uczciwa komunikacja Odpowiedzialność Współpraca zespołowa Oferowanie najlepszych produktów Atrakcyjne ceny Na przykładzie naszej firmy chcemy pokazać, że ta misja jest nie tylko możliwa do osiągnięcia, ale też że prowadzi do firmy dobrze zorganizowanej i odnoszącej trwałe sukcesy na rynku, a więc mającej zapewniony byt na wiele lat.

11 Wizja  najwyższa jakość oferty  niskie ceny  udoskonalanie firmy  dobry wizerunek W zakresie wartości społecznych chcielibyśmy, aby nasze Miniprzedsiębiorstwo było miejscem, gdzie ludzie chcą i potrafią pracować, a w szczególności:  czują się dobrze i bezpiecznie,  są życzliwi wobec siebie,  mają poczucie, że są jednym zespołem,  są lojalni wobec firmy i mają poczucie, że firma jest lojalna wobec nich,  mają potrzebę i możliwość ciągłego doskonalenia siebie i swojej pracy,  wykonują swoją pracę najlepiej jak umieją i czynią to z wewnętrznej potrzeby.

12


Pobierz ppt "Opiekun Miniprzedsiębiorstwa : mgr Mariola Rychlik."

Podobne prezentacje


Reklamy Google