Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Siedziba młodzieżowego miniprzedsiębiostrwa Last Wind mieści się przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Bielsku – Białej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Siedziba młodzieżowego miniprzedsiębiostrwa Last Wind mieści się przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Bielsku – Białej."— Zapis prezentacji:

1 Siedziba młodzieżowego miniprzedsiębiostrwa Last Wind mieści się przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Bielsku – Białej.

2 Przedmiotem naszej działalności są ręcznie wykonywane i zdobione przedmioty głównie techniką decoupage (technika serwetkowa). Dekorujemy: -wazony, -pudełka, -ozdoby świąteczne(w tym bombki), -ramki na zdjęcia, -butelki, -przybory kuchenne, -szkło, -świeczki, -oraz wiele, wiele innych przedmiotów. Na życzenie klienta wykonujemy zamówienia specjalne. Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Pisz! E-mail: lastwind@o2.pl

3 Pracujemy głównie na elementach drewnianych jak i styropianowych, dzięki czemu wszystkie artykuły są najwyższej jakości. Dostosowujemy się do wymagań klientów, którzy są zawsze zadowoleni z usługi oraz ceny którą głownie się wyróżniamy nie tracąc na jakości. Z czasem poszerzymy swoją działalność co pozwoli nam na pozyskanie nowych klientów. Coraz to kreatywniejsze pomysły pozwalają nam na tworzenie znakomitych rzeczy oraz rozwijania naszej działalności.

4 Wspólnicy: W skład naszej firmy wchodzi 9 niezwykle utalentowanych i kreatywnych nastolatków. Uczęszczamy do tej samej klasy, co pozwala nam na szybkie komunikowanie się pomiędzy sobą. Każdy z nas wnosi do naszego miniprzedsiębiorstwa nowe kreatywne pomysły. Każdego dnia staramy się wprowadzać innowacyjne pomysły, które mogą pomóc nam w rozwoju firmy. Opiekun: mgr Robert Michalski – swoimi staraniami wyzwala w nas dodatkową energię do pracy oraz zachęca każdego do aktywnego udziału w działaniach firmy. Działa na nas motywująco. Wskazuje nam właściwą drogę do osiągnięcia sukcesu. Bez wiedzy i doświadczenia opiekuna nasza firma nie byłaby dobrze prosperującym przedsiębiorstwem. Konsultanci: Dorota Ben- wieloletnia główna księgowa, pomocna w sprawach zarządzania finansami firmy oraz w prowadzeniu księgowości i prężnym działaniu firmy. Marlena Koch- konsultantka w sprawach organizacyjnych, marketingowych oraz dogląda działalności „Last Wind”.


Pobierz ppt "Siedziba młodzieżowego miniprzedsiębiostrwa Last Wind mieści się przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Asnyka w Bielsku – Białej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google