Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Styczeń 2016 r. Prezentacja ważnych wydarzeń oraz osiągnięć dzieci Styczeń 2016 r. Grupa Biedronki Opracowała wychowawczyni Daria Suchomska.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Styczeń 2016 r. Prezentacja ważnych wydarzeń oraz osiągnięć dzieci Styczeń 2016 r. Grupa Biedronki Opracowała wychowawczyni Daria Suchomska."— Zapis prezentacji:

1 Styczeń 2016 r. Prezentacja ważnych wydarzeń oraz osiągnięć dzieci Styczeń 2016 r. Grupa Biedronki Opracowała wychowawczyni Daria Suchomska

2 Kalendarz pór roku Nowy rok rozpoczęliśmy od stworzenia naszego własnego kalendarza. Podzieliliśmy go na pory roku. Dopasowywaliśmy obrazki do odpowiedniej pory roku i przyklejaliśmy je. Znamy już wszystkie cztery pory roku.

3

4 Spacer edukacyjny -Bezpieczne zabawy na śniegu. Wreszcie spadł śnieg! Mogliśmy wybrać się na podwórko, aby ulepić piękne bałwany- małe i duże. To dopiero była radość

5

6 Styczniowy tort W styczniu świętowaliśmy kolejne urodzinki. W naszej grupie urodziny obchodziła Ala Skowrońska. Był pyszny tort i mnóstwo życzeń.

7

8 Dzień koloru białego Tego dnia przyszliśmy do przedszkola ubrani na biało oraz zabraliśmy z sobą białe zabawki. Robiliśmy doświadczenia ze śniegiem i z wodą. Za pomocą waty oraz wacików kosmetycznych wykleiliśmy bałwanki. Wybraliśmy się również na spacerek po „białej” okolicy. To był bardzo fajny dzień

9

10

11

12 Jasełka Tego dnia wystąpiły w Jasełkach dzieci z wszystkich grup wiekowych. Każdy miał inną rolę i był pięknie przebrany. Naszą grupę reprezentowali: Zuzia Rogowska, Ola Leleniewska, Kornelia Karwacka, Alan Zwierzchowski oraz Mateusz Wojtkowski. Na występ przybyli nasi bliscy. A tak wyglądaliśmy i występowaliśmy:

13

14 Dzień Babci i Dziadka Tego dnia naszymi gośćmi byli dziadkowie. Recytowaliśmy dla nich wierszyki oraz śpiewaliśmy piosenki. Goście nagrodzili nas brawami oraz słodkościami przygotowanymi przez nasze babcie. Było bardzo miło. Na zakończenie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.

15

16

17 Tydzień wiedzy o zdrowiu W tym tygodniu rozmawialiśmy o tym co to jest zdrowie, a co choroba. Dowiedzieliśmy się jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, w jakich produktach znajduje się najwięcej witamin oraz gdzie kupuje się lekarstwa i na czym polega praca lekarza. W ostatnim dniu naszego „zdrowego” tygodnia przygotowaliśmy wspólnie z innymi grupami koktajl z owoców i mleka. Bardzo nam smakował

18

19 KONIEC


Pobierz ppt "Styczeń 2016 r. Prezentacja ważnych wydarzeń oraz osiągnięć dzieci Styczeń 2016 r. Grupa Biedronki Opracowała wychowawczyni Daria Suchomska."

Podobne prezentacje


Reklamy Google