Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

. mgr Barbara Lach mgr Justyna Łukasik mgr Anna Misa Maria Niedziałek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ". mgr Barbara Lach mgr Justyna Łukasik mgr Anna Misa Maria Niedziałek."— Zapis prezentacji:

1

2

3 .

4 mgr Barbara Lach

5 mgr Justyna Łukasik mgr Anna Misa Maria Niedziałek

6 Logopeda – mgr Lilianna Moskal Psycholog – mgr Bogumiła Kita

7

8

9

10

11

12

13

14

15 1 września 2010 roku obyła się uroczysta inauguracja roku przedszkolnego. Po raz pierwszy dzieci w wieku przedszkolnym przybyły wraz z rodzicami do nowo otwartego Punktu Przedszkolnego w Białej.

16

17 7 października 2010 roku w naszym Punkcie Przedszkolnym zorganizowano Dzień otwarty. W dniu tym zaproszeni rodzice z dziećmi mieli możliwość obejrzenia sali przedszkolnej oraz wspólnej zabawy z dziećmi uczęszczającymi do przedszkola. Po tym spotkaniu dołączył do nas jeden przedszkolak.

18 Dnia 18 października odbyła się wycieczka do pobliskiej piekarni FRAMKOG. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda piekarnia oraz jakie maszyny służą do pieczenia chleba.

19

20

21 29 października świętowaliśmy Pasowanie na przedszkolaka. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu- recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Dzieci złożyły obietnicę, w której zobowiązały się do bycia wzorowymi przedszkolakami. Przedszkolaki otrzymały od rodziców drobne upominki. Pasowania dokonała Pani dyrektor Barbara Lach

22

23

24

25

26

27


Pobierz ppt ". mgr Barbara Lach mgr Justyna Łukasik mgr Anna Misa Maria Niedziałek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google