Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Punkt Przedszkolny w Białej Drugiej utworzony w ramach projektu „Wiejskie Ośrodki Rozwoju Dziecka w gminach Janów Lubelski i Potok Wielki”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Punkt Przedszkolny w Białej Drugiej utworzony w ramach projektu „Wiejskie Ośrodki Rozwoju Dziecka w gminach Janów Lubelski i Potok Wielki”"— Zapis prezentacji:

1 Punkt Przedszkolny w Białej Drugiej utworzony w ramach projektu „Wiejskie Ośrodki Rozwoju Dziecka w gminach Janów Lubelski i Potok Wielki”

2 Utworzony przez: Fundacja Ekologiczna – Wychowanie i Sztuka „ELEMENTARZ” w partnerstwie z Gminą Janów Lubelski

3 Nasz Punkt Przedszkolny znajduje się przy Zespole Szkół w Białej
.

4 Dyrektor Punktów Przedszkolnych
mgr Barbara Lach

5 Nauczyciele Punktu Przedszkolnego:
mgr Justyna Łukasik mgr Anna Misa Maria Niedziałek

6 Pracownicy punktu przedszkolnego:
Logopeda – mgr Lilianna Moskal Psycholog – mgr Bogumiła Kita

7 Mali przedszkolacy

8 Bo w Przedszkolu miło płynie czas…

9

10 Bo przedszkole uczy nas …

11

12 Nasze prace …

13

14 Nasze wycinanki …

15 Uroczystości w przedszkolu
1 września 2010 roku obyła się uroczysta inauguracja roku przedszkolnego. Po raz pierwszy dzieci w wieku przedszkolnym przybyły wraz z rodzicami do nowo otwartego Punktu Przedszkolnego w Białej.

16 Dnia 14 września odbyło się spotkanie z rodzicami, w którym uczestniczyła Pani dyrektor Barbara Lach, która przedstawiła rodzicom założenia projektu. Na spotkaniu zostały omówione sprawy bieżące dotyczące Punktu Przedszkolnego i wybrano Radę Rodziców.

17 7 października 2010 roku w naszym Punkcie Przedszkolnym zorganizowano „Dzień otwarty. W dniu tym zaproszeni rodzice z dziećmi mieli możliwość obejrzenia sali przedszkolnej oraz wspólnej zabawy z dziećmi uczęszczającymi do przedszkola. Po tym spotkaniu dołączył do nas jeden przedszkolak. M m

18 Wycieczka do piekarni Dnia 18 października odbyła się wycieczka do pobliskiej piekarni „FRAMKOG”. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda piekarnia oraz jakie maszyny służą do pieczenia chleba.

19 Zdjęcia z naszej wycieczki

20 Po wycieczce dzieci mogły wczuć się w rolę piekarza wykonując różnego rodzaju pieczywo z masy solnej. Aby „wypieki” wyglądały apetyczniej, przedszkolaki ozdobiły je farbkami.

21 Pasowanie na Przedszkolaka
29 października świętowaliśmy „Pasowanie na przedszkolaka”. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu- recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Dzieci złożyły obietnicę , w której zobowiązały się do bycia wzorowymi przedszkolakami. Przedszkolaki otrzymały od rodziców drobne upominki. Pasowania dokonała Pani dyrektor Barbara Lach

22 Mali śpiewacy

23 A tak to wyglądało:

24 Nasz mały poczęstunek…

25 Dzień pasowania zakończyła wspólna zabawa przy muzyce oraz poczęstunek.

26 Nasi goście z klasy „0”

27 W małym przedszkolu miło płynie czas. Wszyscy się cieszą Pani lubi nas
W małym przedszkolu miło płynie czas. Wszyscy się cieszą Pani lubi nas. Lubię przedszkole tak powiem mamie. I tatusiowi buziaka dam. Dom i przedszkole piękne miejsca dwa. M. Lorek


Pobierz ppt "Punkt Przedszkolny w Białej Drugiej utworzony w ramach projektu „Wiejskie Ośrodki Rozwoju Dziecka w gminach Janów Lubelski i Potok Wielki”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google