Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym QUIZIE z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym QUIZIE z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym QUIZIE z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

4 Międzynarodowy konkurs z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

5 Olimpiada medialna Konkurs wiedzy i umiejętności związanych z nowoczesnymi mediami, cyfryzacją oraz poszanowaniem praw autorskich.

6 Międzynarodowy konkurs Global Junior Challenge – projekt „Z baśnią w plecaku” został finalistą konkursu. Konkurs promuje innowacyjne wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji oraz w celu rozwijania współpracy międzynarodowej.

7 Europejski Konkurs eTwinning – każdego roku zgłaszamy nasze projekty. Nagradza projekty, które wyróżniają się ponadprzeciętnymi osiągnięciami we współpracy partnerskiej w ramach eTwinningu.

8 Kangur i Alfik Matematyczny – uczestniczymy w każdym roku szkolnym. Międzynarodowe konkursy matematyczne.

9 Konkurs eLearning Awards Jest to europejskie współzawodnictwo nagradzające najlepsze wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji. W konkursie wziął udział projekt „Z baśnią w plecaku”.

10 Konkursy, quizy online w ramach projektów: „Z baśnią w plecaku” „Z baśnią w plecaku” "Bezpiecznie w wirtualnym świecie„ Podróże kształcą.

11 Międzynarodowy projekt i akcja charytatywna UNICEF. Każda szkoła biorąca udział w akcji mogła wystawić jednego reprezentanta – laleczkę, która wzięła udział w konkursie na najbardziej oryginalną pracę. Głosowanie odbyło się na oficjalnej stronie UNICEF Poland na Facebooku.

12

13 Innowacyjna Szkoła 2009 i 2011 - II miejsce w Polsce. Konkurs w ramach programu „Partnerstwo dla Przyszłości” firmy Microsoft organizowana przez Tygodnik Społeczno- Oświatowy „Głos Nauczycielski”, oraz Regionalne Centra Innowacji Microsoft i firmę Intel.

14 Polski Internet 2011 Strona szkoły i strona biblioteki szkolnej otrzymały wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie POLSKI INTERNET na Najlepszą Stronę Internetową 2011 roku.

15 Konkursy w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu –2009/2010, 1010/2011. Konkurs na najciekawszą inicjatywę szkolną.

16 Ogólnopolski konkurs informatyczny w formie gry, polegającej na odpowiadaniu na pytania on-line z zakresu technologii informacyjno- komunikacyjnych.

17 Konkurs na stronę internetową "5 lat eTwinningu w mojej szkole"- 2009/2010 – III miejsce w Polsce. „5 lat eTwinningu w mojej szkole” to konkurs ogólnopolski na przygotowanie ciekawej strony internetowej omawiającej projekty dotychczas zrealizowane w szkole w ramach Programu eTwinning.

18 Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę" - praca multimedialna – corocznie. Konkurs organizowany jest przez Radę Programową do spraw Młodzieży Szkolnej ZG PTTK oraz redakcję "Poznaj swój kraj”. Głównym celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do poznawania Ziemi Ojczystej.

19 I Ogólnopolska Olimpiada Logiczno – Matematyczna dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych (przez Internet). Przedsięwzięcie objęte zostało honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

20 Konkurs „eTwinning w szkolnej bibliotece” – 2010/2011 - I miejsce. Polega na przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu w ramach programu eTwinning. Organizatorem konkursu jest Narodowe Biuro Kontaktowe Programu eTwinning w Polsce wraz z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

21 Konkurs Logicznego Myślenia Krystian Rapacki zajął 9. miejsce w Polsce i otrzymał tytuł laureata i „Mistrza Logicznego Myślenia”. Szymon Kopeć i Remigiusz Widera otrzymali wyróżnienia.

22 DBI Reporter -2010. Konkurs na najciekawszy reportaż ze szkolnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, zorganizowany przez portal Sieciaki.

23 Konkurs w ramach projektu „Matematyka Innego Wymiaru”. Projekt promuje techniki multimedialne, gry strategiczne, wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami projektu.

24 Mistrz Promocji Czytelnictwa 2011. Ogólnopolski konkurs zorganizowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich i Polską Izbę Książki z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w ramach Komitetu Porozumiewawczego Bibliotekarzy, Księgarzy i Wydawców.

25 Olimpiada Zdrowego Stylu Życia – prezentacja z przeprowadzonej akcji. Celem olimpiady, organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia.

26 W roku szkolnym 2011/2012 I miejsce na etapie powiatowym zajęła Alicja Basińska z klasa V b za projekt multimedialny "Wieża Jenny". Praca została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego. Wyróżnienie otrzymała Maja Borowska z klasy VI a za projekt multimedialny „Kościół ewangelicki w Starych Jaroszewicach”.

27 Regionalny Konkurs Plastyczny pt. „Zamki i twierdze Dolnego Śląska”. Konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bolesławcu.


Pobierz ppt "Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Międzynarodowym QUIZIE z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google