Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chore Zwierzeta Pies Gibi- Gibi, gdy był małym pieskiem wygryzł sobie łapę aż doszedł do krwi. Od 4 lat nosi na przednich łapach protezę.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chore Zwierzeta Pies Gibi- Gibi, gdy był małym pieskiem wygryzł sobie łapę aż doszedł do krwi. Od 4 lat nosi na przednich łapach protezę."— Zapis prezentacji:

1

2 Chore Zwierzeta

3 Pies Gibi- Gibi, gdy był małym pieskiem wygryzł sobie łapę aż doszedł do krwi. Od 4 lat nosi na przednich łapach protezę.

4 Kot Mendi- Biec przez ulicę potknęła się o wysoką studzienkę. Poczym złamała obie przednie łapy.

5 Fretka Koli- Miała raka guza. Miała trzy operacje w życiu: 1.Operacja na bezpłodność (miała problemy) 2.Operacja wycięcie guza 3.Ponowna operacja wycięcia guza poczym znowu odrósł. Żyła 6 lat.

6 Sarna- Skacząca,zdrowa sarna wpadła pod samochód.

7 Kot Kicia- Gdy miała ledwie 2 latka spadła jej na tylne łapy szafka. Na szczęście nie spadła na całe ciało. Od kilku miesięcy nosi na łapach Protezę.

8 Pies Peso- Często drapał się za głowę, aż do krwi. Poczym musi nosić niecały rok kołnierz.

9 Koniec Zwierzęta są jak ludzie tylko że na czterech łapach, nie mówią itp. Ale powinniśmy je traktować z szacunkiem: -Nie bić -Nie torturować -Nie zagładzać na śmierć -Nie męczyć ich


Pobierz ppt "Chore Zwierzeta Pies Gibi- Gibi, gdy był małym pieskiem wygryzł sobie łapę aż doszedł do krwi. Od 4 lat nosi na przednich łapach protezę."

Podobne prezentacje


Reklamy Google